gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cezakellahu hayran nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir kaç yerde duyduğum bir kelimeyi buraya yazarak yardım istiyorum. Cezakellahu hayran ne demektir anlamı nedir arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

cezakellahu hayran nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayran Olacaksiniz Bakin

Hayran Olacaksiniz Bakin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayran Kalacaksınız

Hayran Kalacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hayran olacagınız topuklu ayakkabılar

hayran olacagınız topuklu ayakkabılar

kadın dediğin etegiyle topuklu ayakkabısıyla bir bütündür :ehi: desem spor giyinenlere haksızlık mı etmiş olurum ? şaka tabi bu herkesin giyim tarzzı kendine özeldir kimi topuklulara bayılırken kimi yüzüne bakmaz normaldir tabi tartısılmaz ama bayanlara da topuklu ayakkabı gercekten bütünleşiyor özel günlerde gecelerde kullanmak için bir tanede olsa lazım ama kenarda dursun siz alında su...
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...
  5. Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması

Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması

cezakellahu hayran nedir ne demektir anlamı açıklaması manası ile ilgili bilgiler burada melekler Peygamber Efendimiz (s.a.v..) hadislerinden birinde ;"Kim, kendisine yapılan bir iyliğe karşı, bunu yapana:"Cezâkellâhu hayran " derse ,teşekkürü en mükemmel şekilde yapmış olur" buyurmuştur.Bu hadiste sözü geçen cezakellahu hayran ifadesinin anlamını bilmemiz hadisi anlamamız...

Sayfayı Paylaş