gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cezer nedir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

cezer nedir ? arkadaşlar size sorum cezer nedir sizin bana cevabınız nedir :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Cezer: Havuç demek oluyor :)

cezer nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cezeri (Sibernatik Alimi)

Cezeri (Sibernatik Alimi)

sibernatik cezerinin eserlerinin resimleri cezerinin eserleri CEZERİ ( 1150 - 1220 Tahmini) Sibernetik alimi Müslüman Sibernetik Alimi Tam adı Bediüzzaman Ebu'l-İzz İsmail b. er-Rezzaz el-Cezeri'dir. Hayatı hakkında, kitabının girişindeki kısa açıklamanın dışında bilgi yoktur. 1181-1206 yılları arasında Amid'de (Diyarbakır) Artuklu hanedanının himayesinde bulunduğu söylenen Cezeri,...
  2. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  3. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  4. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  5. cezerye tatlısına adını veren cezerin anlamı nedir

cezerye tatlısına adını veren cezerin anlamı nedir

cezerye tatlısına adını veren cezerin anlamı nedir evet bilenler sizi böyle alalım ve cevabı duyalım :)

Sayfayı Paylaş