gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cezve

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada cezve görmek dedikodu, asılsız ve kötü söz demektir. Cezve bakırsa bu dedikodulardan sonra müjdeli bir haber gelebilir anlamındadır. Rüyada cezve dedikodu, türlü tatsız söz, söylenti anlamına gelir.Cezve görmek gaipten haber almaya yorumlanir. Rüyada kahve pisirdigini görmek, uzak yoldan bir haber alacagina; kahveyi fîncana koyup misafirine verdigini görmek, yeni bir dost kazanacagina; kendisine kahve ikram edildigini görmek, bir yakini tarafindan ödüllendirilecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada cezve görmek dedikodu yapacaginiza isarettir. Rüyada cezve dedikodu, söylenti, türlü tatsız söz olarak yorumlanır. Cezve bakırsa bu dedikoduları bir müjde izleyebilir. Cezve güzel renkliyse, arkasından sevinçli haberler gelebilir.Rüyada cezve dedikodu, söylenti, türlü tatsız söz olarak yorumlanır. Cezve bakırsa bu dedikoduları bir müjde izleyebilir. Cezve güzel renkliyse, arkasından sevinçli haberler gelebilir.

Cezve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim

Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim

ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim ben bir küçük cezveyim nota notaları gülenaz akor akor ben bir küçük cezveyim köşe bucak gezmeyim ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim verim benim yarimi boynu bükük gezmeyim gülen az gülen az ağlayan çok gülen az ben aşık sevme beni dertlere salma beni götür sarrafa göster kötüysem alma beni gülen az gülen az ağlayan çok gülen az çocuklar...
  2. 2012 Cezve takimlari

2012 Cezve takimlari

2012, cezve takimi, cezve takimlari, cezve modelleri, cezveler konusu burada melekler Ceyizlik cezvelerrrrrr burdaaa meleklerimmmm......:dp8:

Sayfayı Paylaş