gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Chanel 2011 Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2011 Koleksiyonunu hazırlayan Chanel yine çizgisinin dışına çıkmamış. Yine çok farklı yine alışılmışın dışında modeller hazırlanmış... Ayaklara kadar uzanan örgü yelekler, erkeksi pantolonlar, tulumlar, kısa ceketler ve daha neler neler. [​IMG]

[​IMG]+

Eklemeden bitiremicem... İlk defa içinde tarzıma ait bir tane bile parça olmayan bir konu açıyorum :D:D

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    beğenenler olurda ben pek beğenmedim :S pek tarzım diğil,itici duruyorlar al benileri yok :D:D
    ellerine sağlık canım

Chanel 2011 Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Chanel Resort Koleksiyonu

2011 Chanel Resort Koleksiyonu

Bayanlar 2011 yılı gerçekten ışıltılı geçeceğe benziyor. Bu koleksiyonda elbiseler üzerine çalışılmış genellikle. Değişik tarz elbiseler bulabilirsiniz. Ayrıca bedeninize uygun pantolonlar ve onların üzerlerine uygun badiler mevcut. Üstelik şıklığınızı bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. Koleksiyonda herşey düşünülmüş. Şimdi sizi birbirinden güzel elbiseler ve ceketlerle başbaşa bırakıyorum....
  2. Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

chanel makyaj chanel makyaj 2011 HANGİ BAYAN SEVMEZKİ MAKYAJ MALZEMELERİNİ BEN KÜÇÜKLÜKTEN BERİ BAYILIRIM DOĞRUSU ...:) CHANEL MAKYAJ KONUSUNDA KALİTESİYLE HEP BİR ADIM ÖNDE GELİYOR MAKYAJ TUTKUNU HANIMLARA ÖZELLİKLE KALEMLERİNİ VE RİMELLERİNİ ÖNERİRİM :deli: İŞTE 2011 KOLEKSİYONUNDAN BİRKAÇ PARÇA...
  3. 2011-2012 Chanel Çanta Koleksiyonu

2011-2012 Chanel Çanta Koleksiyonu

2011-2012, chanel çanta, koleksiyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Chanelin her zaman sade ve düz bir çizgisi var melekler.. Bu koleksiyonda da alışılmışın dışına çıkmamış ve yine hoş kutu gibi çantalar yapmış.. Sevenlerine duyurulur... 2011-2012 Prada Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu 2011-2012 Moschino Sonbahar-Kış Çanta Koleksiyonu
  4. Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu

Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu

chanel fall son bahar 2011 couture moda güncel ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu Resim 1: Resim 2: Resim 3: Resim 4: Resim 5: Resim 6: Resim 7: Resim 8: Resim 9: Resim 10: Resim 11:
  5. 2013 Chanel Resort Koleksiyonu

2013 Chanel Resort Koleksiyonu

chanel resort chanel resort 2013 Şıklığın adresi Chanel, Karl Lagerfeld imzalı birbirinden iddialı 2013 Chanel Resort koleksiyonu ile tanıtımını yaptı melekler :) Fransa'nın ünlü Versailles Sarayında gerçekleştirilen çekimlerde çiçekler, kıyafetlerle zıtlık sağlayan kalın tabanlı ayakkabılar ve pastel renkli peruklar göze çarpıyor. Saray konseptinde hazırlanan bu çekimlerden birkaç...

Sayfayı Paylaş