gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Chanel Haute Couture Defilesi

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Karl Lagerfel imzalı enfes bir Chanel Haute Couture defilesi yeni sezona merhaba diyor. Egzajere edilmiş detaylarla dolu Chanel Haute Couture defilesine baştan sona gri bir hava hakim. Kumaş malzemedense yünlü ve kürklü dokumalara koleksiyonunda yer veren Chanel, eteklerinde ve elbiselerinde diz üstü boyu standard olarak sunuyor.

modamoda.net

Son düzenleme: 6 Kasım 2008
Chanel Haute Couture Defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Haute Couture Kreasyonları

Yeni Haute Couture Kreasyonları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 Paris Haute Couture kolleksiyonları harika giysiler

2009 Paris Haute Couture kolleksiyonları harika giysiler

2009 Haute Couture Koleksiyonları Paris Haute Couture Moda Haftası'nda ünlü modacılar 2009 ilkbahar / yaz koleksiyonlarını tanıttı. Bunların arasında Georges Chakra, Givenchy, Gustavo Lins, farklı tasarımıyla dikkat çeken Paul Gaultier gibi tasarımcılar yer aldı. İşte ünlü tasarımcıların 2009 ilkbahar yaz haute couture koleksiyonları... Georges...
  3. 2009 Yaz Haute Couture Defilelerinde İlginç Topuklar

2009 Yaz Haute Couture Defilelerinde İlginç Topuklar

2009 yaz haute couture defilelerinde yine ilginç topuklar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yaklaşık 2 yıldan beri süren ilginç topuk trendi daha sürecek gibi görünüyor. Bu topuklar benim göz zevkimi tırmalıyor desem ünlü markalara haksızlık etmiş olurmuyum. Şu parmakları dışarda bırakan ayakkabıları sevemedim gitti. Topuklu olanlarda parmaklar yayılıyor ve şekilsiz görünüyor.
  4. Haute couture nedir?

Haute couture nedir?

haute couture Haute couture, 2011, nedir, ne demek, dresses, fashion ile alakalı bilgiler burada melekler. Modayla ilgisi olan kişilerin genellikle duyduğu ve bildiği bir terimdir Haute couture. Ama bilmeyen ya da merak eden de fazladır tahminice. Ben de bi yerlerde duydum, anlamını meral ettim ve araştırdım. Bulduklarımı sizlerle de paylaşmak istedim. İşte merak edenler için Haute couture...
  5. Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu

Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu

chanel fall son bahar 2011 couture moda güncel ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Chanel - Son Bahar 2011 Couture Koleksiyonu Resim 1: Resim 2: Resim 3: Resim 4: Resim 5: Resim 6: Resim 7: Resim 8: Resim 9: Resim 10: Resim 11:

Sayfayı Paylaş