gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Chanel kış makyaj trendleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

chanel makyaj ürünleri chanel makyaj malzemeleri chanel kış makyajı 2012 trendleri burada arkadaşlar. Kozmetik sektöründe isim yapmış öncü markaların başında gelen Chanel kış makyaj trendlerini görücüye çıkardı Melek'lerim. Bizde kusursuz makyaj sağlayan Chanel makyaj malzemeleri ile kış makyajı trendlerini ele alıyor ve 2012 makyaj modası stillerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler. Şimdi gelin, Chanel makyaj ürünleri ile bu kış muhteşem bir makyaj teknikleri hakkında bilgi edinelim ve yakından inceliyelim Melek'lerim. [​IMG]

EnCey bunu beğendi.
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    demek bu kış moda bu renkler çok güzel bu takımada bayıldım alışverişe çıkmak şart oldu aynılarından almam lazım :D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sen malzemeleri al bana ben makyajımı yaparım rüya adminim hahaha

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Hepsini ama hepsini istiyorum hepsi benim olsun :D:D:d040::d040:

Chanel kış makyaj trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009/2010 sonbahar kış makyaj trendleri

2009/2010 sonbahar kış makyaj trendleri

2010 sonbahar kış trendleri 2010 kış trendleri sonbahar İçinde bulunduğumuz Sonbahar aylarında ve birkaç ay sonra gireceğimiz 2010 yılında biz hanımları nasıl bir makyaj modası lekliyormuş acaba hanımlar.) Hangi renkler moda nasıl makyaj trend olacak sezonun makyaj trendleri neler işte hepsini şimdi sizlerle paylaşıyorum:tik: Bakımı hiçbir kadın yaşı kaç olursa olsun elden bırakmamalı...
  2. 2013 Kış Makyajı Makyaj Trendleri İle İlgili Bilgiler

2013 Kış Makyajı Makyaj Trendleri İle İlgili Bilgiler

2013 makyaj trendleri 2013 makyaj modası Yaz mevsimine henüz girdik melekler ancak tabi ki modacılar bizden çok ilerde hareket ediyor. Biz 2012 yaz makyaj trendleri neymiş ancak öğrenip uygularken 2013 makyaj trendleri belli oldu bile. Makyak artistlerinin yaptıkları açıklamalara göre 2013 kışı siyahın egemenliği altında geçecekmiş. Yazımızın devamında 2013 makyaj modası ile ilgili tüm...
  3. İşte Hanımlar 2012-2013 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri...

İşte Hanımlar 2012-2013 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri...

2012 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri En Yeni Makyaj Trendleri Makyaj modasını benim gibi takip eden hanımlara özel bir makyaj modası....İşte bu yılın sonbahar kış makyaj trendi siz melekler için burada...Dudaklar gözler...Nasıl makyaj teknikleri öneriliyor...Bakalım neler neler varmış.... 2012 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri Önümüzdeki sonbahar kış dönemi makyaj trendleri belli oldu....
  4. Chanel Yaz makyajı

Chanel Yaz makyajı

Chanel makyaj önerisi Chanel 2013 makyajı Bakımlı kadın; kendini seven, kendisine değer veren kadındır. Siz de bakımlı bir kadınsanız ve makyaj yapmaktan zevk alıyorsanız bu konumuz sizin için. Hepimizi ünlü marka Chanel’i biliyoruz, iddialı parfümleri ve makyaj malzemeleriyle bakımlı kadının destekçisi olan Chanel 2013 için ilk adımını atmış. 2013 yılında makyaj trendinin nasıl olacağının...
  5. 2013/2014 Sonbahar&Kış Makyaj Trendleri

2013/2014 Sonbahar&Kış Makyaj Trendleri

2014 kış makyaj modası, 2014 kış makyaj resimleri, 2014 makyaj trendleri Her kadın güzeldir ve biz kadınlar güzelliğimizi tescillendirmek adına makyaj yaparız. Her mevsimin kendine göre makyaj trendleri vardır. 2013/2014 sonbahar kış makyaj trendlerini merak eden bayanlar için bu yazımızda tüyoları paylaşacaz... Sonbahar/kış makyaj trendlerine şöyle bir baktığımızda sadeliğin ön planda...

Sayfayı Paylaş