gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Chanel koleksiyon 2009

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Chanel ayakkabı giysi terlik çanta en güzel en yeni en süper modeller biz bayanların beğenisine sunuldu arkadaşlarım. Kocişleri ikna edin en iyisini en yenisini kapın :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Chanel koleksiyon 2009

Chanel koleksiyon 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Chanel Resort Koleksiyonu

2011 Chanel Resort Koleksiyonu

Bayanlar 2011 yılı gerçekten ışıltılı geçeceğe benziyor. Bu koleksiyonda elbiseler üzerine çalışılmış genellikle. Değişik tarz elbiseler bulabilirsiniz. Ayrıca bedeninize uygun pantolonlar ve onların üzerlerine uygun badiler mevcut. Üstelik şıklığınızı bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. Koleksiyonda herşey düşünülmüş. Şimdi sizi birbirinden güzel elbiseler ve ceketlerle başbaşa bırakıyorum....
  2. Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

chanel makyaj chanel makyaj 2011 HANGİ BAYAN SEVMEZKİ MAKYAJ MALZEMELERİNİ BEN KÜÇÜKLÜKTEN BERİ BAYILIRIM DOĞRUSU ...:) CHANEL MAKYAJ KONUSUNDA KALİTESİYLE HEP BİR ADIM ÖNDE GELİYOR MAKYAJ TUTKUNU HANIMLARA ÖZELLİKLE KALEMLERİNİ VE RİMELLERİNİ ÖNERİRİM :deli: İŞTE 2011 KOLEKSİYONUNDAN BİRKAÇ PARÇA...
  3. 2012 Chanel Cruise Koleksiyonu

2012 Chanel Cruise Koleksiyonu

chanel, cruise koleksiyonu, 2012, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Chanel 'in 2012 Cruise koleksiyonunu sizler için inceledik.Koleksiyonda sarılar ve lilalar göze çarpıyor.Krem rengiyle zarafeti yakalayan çizgiler sade ve şık bir uyum içinde..Tek parça siyah mayolardan sonra gelen çiçekli elbiselerde uçuşan etekler ve rahat kesimler ,bir kez daha...
  4. Chanel 2012 kış koleksiyonu

Chanel 2012 kış koleksiyonu

Chanel 2012 bayan kış koleksiyonu yeni sezon Chanel ürünleri modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 modası şimdiden hazır oldu Melek'lerim. Moda tasarımcıları şimdiden 2012 modası trendlerini belirledi ve büyük markaların koleksiynoları bitti bile Melek'lerim. Tıpkı moda dünyasında isim yapmış öncü markalardan Versace 2012 koleksiyonu gibi ve Versace gibi büyük öncü marka olan Gucci 2012...
  5. 2013 Chanel Resort Koleksiyonu

2013 Chanel Resort Koleksiyonu

chanel resort chanel resort 2013 Şıklığın adresi Chanel, Karl Lagerfeld imzalı birbirinden iddialı 2013 Chanel Resort koleksiyonu ile tanıtımını yaptı melekler :) Fransa'nın ünlü Versailles Sarayında gerçekleştirilen çekimlerde çiçekler, kıyafetlerle zıtlık sağlayan kalın tabanlı ayakkabılar ve pastel renkli peruklar göze çarpıyor. Saray konseptinde hazırlanan bu çekimlerden birkaç...

Sayfayı Paylaş