gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

CharaCteR mutluluklar canım

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

CharaCteR arkadaşımızı kutlar bir ömür boyu mutluluklar dilerim ...ayy söylemeyi unuttum normaldir iftara daha var kafa gitti:D:D:Dselin arkadaşımız bekarlığın sultanlık olmadığına karar verip evlilik hanedanlığını seçenlerin arasına katılmış bulunmaktadır:Dkendisine tekrar eşiyle bir ömür boyu mutlu sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: CharaCteR mutluluklar canım
    hönggg :D:Dnasıl yani evlendimi :)mutluluklar canım bir ömür boyu mutluluklar :)
    ayyyy ben yine evde kaldıımmm:D:D

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bir ömür sevginizin taze ve canlı kalması dileğiyle :)

4. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

ayyy yeni gördüm mesajını Ecelin.Çok Teşekkür ederim sizlere:D

5. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

sağol canım.Ben de herkes için aynı şeyi diliyorum:)

6. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

sağol canım.sen kim evde kalmak kim.fıstık gibi güzel bir kızsın;)

7. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
    Kendi bildiğinizi kendinize saklayın burdan insanları rencide etmenize müsade yok SINIRSIZ BANLISINIZ

EDİT BY MURATCABUKS

CharaCteR mutluluklar canım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  3. mutluluk...

mutluluk...

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz. Exupery Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar. Balzac Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel...

Sayfayı Paylaş