gebe
  1. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

chat bölümü yok mu ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında isimbulamiyorum tarafından paylaşıldı.

çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek
    bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.

2. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

Yeni bir topik ve başlık açıldı oradan sohbet edebilirsin canin kizlarla

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuda haklı olabilirsiniz ama bunun yanında chat olduğu için diğer topiklere paylaşımda bulunmayanlar için de olumsuz mesajlar almaktaydık uzun süredir... Bazı üyelerimiz chata sabit kalmayı tercih ettiği için cevap bekleyen üyelerin ve merak edilen soruların yanıtlarını ne yazıkki sayfa içlerin de göremediklerinden yanıtsız bırakıyorlar. Yönetim olarak bu konuda chatin bir süre kaldırılması yönünde karar alınmıştır. Gidişata göre önümüzde ki zamanlar da değişiklikler olabilir sizlerden de ricamız sayfa içlerindeki soru ve topiklere yönelmeniz olacaktır.

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
chat bölümü yok mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chatin yasi yoktur...

Chatin yasi yoktur...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tüm Üyelerimize chat bölümü genel bölüm

Tüm Üyelerimize chat bölümü genel bölüm

Sevgili üyelerimiz; Günden güne bübüyen sitemize verdiğiniz emekler için öncelikle sizlere teşekkür ediyoruz. Sitemiz içerisinde özellikle chat bölümündeki konuşmalarınıza lütfen dikkat ediniz, Türkçemizi katletmeyelim, birbirinize karşı lütfen saygılı davranın. Özellikle sizlere sürekli güncel konular sunan vip melek mod s.mod co admin ve adminlere karşı lütfen anlayışlı olun....
  3. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
  4. mat. yok mu?

mat. yok mu?

mat. yok mu?

Sayfayı Paylaş