gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Chat yapanlar icin

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini
    Kesinkes üniversiteli

Atar bir isim, der ismim Ali
    Yaşını da doğru sözlemez ki
    Yirmi beşindedir her dem, olsa da elli
    Acaba bekar mıdır, evli mi
    Bekarım diyecek tabi ki
    Olsa da torun sahibi

Dostça başlar herşey önceleri, sizli bizli
    Başbaşa kalınca kaçınılmaz sevda sözleri
    Canısı, aşkısı,göz görmez başka kimseleri
    Aşık olursun sözlerine, o birtanesi
    En güzelidir şaşı da olsa gözleri

Belki de kaba saba biri, bilemezsin ki
    Görmek istersin şeklini, şemalini
    Gönderir katalogtan bir mankenin resmini
    Ateş düşer yüreğe bir kere, neylemeli

O'da sever ALLAH için, dört eder iki kere iki
    Gün gelir kesilir ses soluk, acaba nerdedir ki
    Her gece yanındayken, yoktur artık eseri
    O şimdi, yepyeni nik'li

esasforum.com

Chat yapanlar icin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Hazırlığı Yapanlar İçin Düğün Rehberi!.

Evlilik Hazırlığı Yapanlar İçin Düğün Rehberi!.

Düğün hazırlığı içindeyseniz ve nereden başlamanız gerektiği konusunda kafanız karışıksa aşağıdaki yazı size rehber olabilir. Düğün hazırlığı içindeyseniz ve nereden başlamanız gerektiği konusunda kafanız karışıksa aşağıdaki yazı size rehber olabilir. RESMİ İŞLEMLER : Resmi işlemlere başlamadan önce nasıl bir düğün istediğinizin kesinleşmiş olması gerekir. Çünkü bu özel günde her etap...
  2. Masa başında iş yapanlar için egzersizler

Masa başında iş yapanlar için egzersizler

masa başında zayıflama ---Sandalyenize oturup geriye yaslanın.Başınızı öne doğru eğin.Önde biraz bekleyin,ensenizin gerildiğini hissetmeye çalışın.daha sonra tekrar başınızı karşıya bakar konuma getirin(bu hareketi yavaşça 4-5 kere tekrarlayın) ---boynunuzu sağa eğin(4-5 kere) ---boynunuzu sola eğin(4-5 kere) ---Gövdenizi oturduğunuz yerde dik tutarak başınızı sağa-sola çevirin.(yavaş...
  3. Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet yapmış birisi olarak sizinle bazı konularda bilgilendirmek istedim arkadaşlar.Şuanda 16 yaşındayım ama gecen yaz tam tamına 70 kilo civarında vardım bu yüzden artık zayıflamam gerektigi kanaitine geldim.Kendi kafama göre diyet uyguladım.Etkili oldumu derseniz istedigimden de fazla .5 ayda 30 kilo verdim.ama artık kendi kafama göre yaptıgımdan dolayı midem küçülmüş .Bu yüzden fazla yemek...
  4. Diyet yapanlar için Etli Diyet Yemek Tarifleri

Diyet yapanlar için Etli Diyet Yemek Tarifleri

Etli Diyet Yemekleri Etli Diyet Yemek Tarifleri Yaz mevsiminenihayet girdik ve geç olsada girişimiz ve yanmamız çabuk oldu :) Siz de bu yaz plajlarda mayo ve bikinlerinizin içinde fit görünmek ister misiniz? Yani fazla kilolarınızdan kurtulmak ister misiniz? "Evet!" dediğinizi duyar gibiyim:) Diyet yapmak isteyenlere ve diyet yaparken de et yemek isteyenlere etli diyet yemeği...

Sayfayı Paylaş