gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

chat.......

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: chat.......
    zuhaaaa :zuha:

chat....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÜtÜn Chat Programlari..!!!

BÜtÜn Chat Programlari..!!!

bütün chat programları chat programları uluslararası çet cet programlari 1..MSN Messenger 7.5 İnernetteki, özellike bazı Türk sitelerindeki, taklit messenger değil. microsoft.com'dan... 2..MSN Messenger (Türkçe) 3..MSN Messenger (İngilizce) 4..Google Talk Google'in MSN Messenger'a rakip olacağı söylenen beta versiyon instant messengerı... 5..mIRC (Türkçe) 6..mIRC (İngilizce)...
  2. Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Kuşkusuz her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, bilgisayar oyunu oynama ve Internette gezinme nedeni birbirinden farklıdır.Anne babalar bu durumu değerlendirirken çocuğun farklılığını ve biricikliğini göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Internet, chat, bilgisayar oyunları hatta cep telefonları gibi teknoloji harikası araçlar ve hizmetleri çekici kılabilecek ortak...
  3. MSN Chat Monitor & Sniffer

MSN Chat Monitor & Sniffer

Ağ üzerinden yapılan MSN Messanger konuşmalarını görmenizi sağlar. Yükle
  4. Chat yapanlar icin

Chat yapanlar icin

Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli Atar bir isim, der ismim Ali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem, olsa da elli Acaba bekar mıdır, evli mi Bekarım diyecek tabi ki Olsa da torun sahibi Dostça başlar herşey önceleri, sizli bizli Başbaşa kalınca kaçınılmaz sevda sözleri Canısı, aşkısı,göz görmez başka kimseleri...
  5. Chat nerede?

Chat nerede?

zaten kisa vaktim var Burda meleklerimi görmek stiyorum... chati bulamiyorum acil cevap lütfen..........

Sayfayı Paylaş