gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Chatin yasi yoktur...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Chatin yasi yoktur...

benimde onlara yetişmeme az kaldı körii yakında benim resmimide çekip koyarlarsa hiç şaşmam chatin yaşı yoktur diye hahahaha

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Chatin yasi yoktur...

ne demek canim öyle deme...

Chatin yasi yoktur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Kuşkusuz her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, bilgisayar oyunu oynama ve Internette gezinme nedeni birbirinden farklıdır.Anne babalar bu durumu değerlendirirken çocuğun farklılığını ve biricikliğini göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Internet, chat, bilgisayar oyunları hatta cep telefonları gibi teknoloji harikası araçlar ve hizmetleri çekici kılabilecek ortak...
  2. Chat nerede?

Chat nerede?

zaten kisa vaktim var Burda meleklerimi görmek stiyorum... chati bulamiyorum acil cevap lütfen..........
  3. chat bölümü yok mu ?

chat bölümü yok mu ?

çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.

Sayfayı Paylaş