gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Chloe Loughnan Ortaç kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

chloe loughnan ortaç kimdir,serdar ortaçın karısı kimdir,serdar ortaçın eşi chloe kimdir,bu tarz benim jürisi chloe kimdir,chloe loughnan ortaç nerelidir,chloe loughnan kaç yaşında
    chloe-loughnan-ortac-kimdir--5296183.Jpeg

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile birliteliği ile adından sıkça söz ettiren Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evlendikten sonra televizyonda sıkça rastladığımız bir sima haline geldi. Şu sıralar moda yarışmasında jüri üyeliği yapan Chloe Loughnan Ortaç kimdir?Ünlü Popçu Serdar Ortaç'ın eşi olan Chloe Loughnan Litvanya asıllı bir mankendir. 1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girerek Türkiye’de uzun yıllar kalacağının sinyallerini veren Loughnan aynı zamanda eşinin kliplerinde de rol alarak kamera karşısında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.
    İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Paris’te yer alan mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e giden güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar atmıştır.

Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmüştür.Şu anda Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyesidir.

Oyunculuk eğitimi alan Chloe Loughan bir süre önce ATV'de yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde Berrak rolünü üstlenmiştir.

Chloe Loughnan Ortaç kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasikleşmiş bir isim...Chloe

Klasikleşmiş bir isim...Chloe

chloe Yıllar geçsede özgün çizgi ve zarafeti değişmeyecek markalardan biri ..
  2. Chloe çanta modelleri

Chloe çanta modelleri

SADELİKTE ÖNCÜ MARKA CHLOE ÇANTALARI VE TAKILARIYLA İDDİALI MARKALAR ARASINDA BİRBİRİNDEN GÜZEL MODELLERİ BİZLERİ BÜYÜLEMEYE DEVAM EDİYOR ÇANTA KOLEKSİYONUNDA HEP SADE BİR ÇİZGİYİ TAKİP ETMESİDE SADELİKTEN HOŞLANAN HANIMLARIN GÖZDESİ OLMASI İÇİN UFAK BİR SEBEP :) İŞTE BİRBİRİNDEN HARİKA CHLOE CANTALAR...
  3. Chloe 2011 çanta modelleri

Chloe 2011 çanta modelleri

2011 Çanta modelleri dahilinde Chloe yeni sezon çanta modellerini değerlendiriyoruz. Chloe İlkbahar yaz 2011 çanta modelleri Minimalizm akımından oldukça etikenlenmiş gözüküyor. Chloe yeni sezon çanta koleksiyonundan seçmiş olduğumuz bu şık çanta modelleri için söylenecek çok da bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Çünkü Chloe çanta modelleri her şeyi ile gerçekten harika görünüyor. Çantalarda...
  4. 2011 chloe çanta modelleri

2011 chloe çanta modelleri

chloe çanta 2011 çanta modelleri modelleri 2011 chole chloe fiyatları kızlarr chole çantaları kullanışlı ve çok dayanıklı bunlar da 2011 modelleri kahverengi olanlar benim olmalı hahaha umarım sizlerde beğenirsiniz...

Sayfayı Paylaş