gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

CHP'den 2 transfer

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] CHP bugün çok önemli iki isme rozet takacak. Eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş ve saz sanatçısı Arif Sağ CHP'nin saflarına katılacak.
    Rozet takma töreni CHP'nin grup toplantısı öncesinde Deniz Baykal tarafından gerçekleştirilecek.

Bugün itirabiyle CHP'li olacak Ercan Karakaş'ın CHP Sarıyer Belediye Başkan adayı olması bekleniyor.

Alevi kesimin önde gelen isimlerinden olan Arif Sağ'ın ise CHP'nin alevi politikalarını belirlemesinde öncü olacağı düşünülüyor.

internethaber

CHP'den 2 transfer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutuklu başkana CHP'den ziyaret

Tutuklu başkana CHP'den ziyaret

CHP'den bir grup milletvekili, Tekirdağ Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'i ziyaret etti. CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Özpolat, cezaevi çıkışında yaptığı açıklamada, ''Belediye başkanımız, davanın bir an önce açılmasını, kendisinin burada haksız bir şekilde bulunduğunu söylüyor. Kendisine güveniyor. Morali de iyi....
  2. Emine Erdoğan CHP'den aday

Emine Erdoğan CHP'den aday

CHP'nin Burdur'da Salda beldesi adayının ismi, ilginç benzerliğiyle dikkat çekiyor. CHP, 29 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için Türkiye genelinde biri büyükşehir olmak üzere 8'i il belediye başkan adayı toplam 47 kadın aday gösterdi. Adaylar arasında bir isim benzerliği de dikkat çekti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile aynı adı taşıyan bir kadın aday da Burdur’un...
  3. CHP'den başörtülü aday

CHP'den başörtülü aday

CHP açılımları tüm hızıyla sürerken, şimdi de başörtülü belediye başkan adayı çıkarttı. Çarşaf, Kur'an kursu, tarikat, türbe açılımlarıyla dikkat çeken CHP, bu kez de başörtülü Meryem Bıçkıcı’yı Ankara’nın Nallıhan ilçesinde başkan adayı olarak gösterdi. Bıçkıcı, halen Nallıhan’da belediye meclis üyesi olarak görev yapıyor. 46 BÖLGEDE KADIN ADAY CHP, yerel seçimler için 8’i il olmak üzere...
  4. CHP'den Kürtçe hutbe açılımı

CHP'den Kürtçe hutbe açılımı

CHP, yerel seçim öncesi Kürt sorunu ve dinî konulardaki açılımlarını sürdürüyor. Son açılım Diyarbakır'dan geldi. Partinin Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkan adayı Remzi Sayılan, bazı camilerde hutbelerin Kürtçe okunmasını istedi. Sayılan, Kürtçe mevlide destek veren CHP lideri Deniz Baykal'ın, "Herkes dinini kendi dilinde yaşayabilmeli." şeklindeki çağrısını hatırlatırken,...
  5. tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

ARKADASLAR gecen ayin 10.da tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.15. gun kan aldirdim sonuc 389 iknci testi iki gun sonra yaptirdim sonuc958 suan doktorumla randevum var onu bekliyorum ..insallah cabuk gelir su 20 temmuz iste boyle arkadaslar haa benim 3 . denememdi ALLAHIM herkesi benim gibi mutlu eder insallah...

Sayfayı Paylaş