gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu. CHP'nin ''çarşaf ve Kuran kursu'' açılımlarıyla ilgili Genel Başkan Deniz Baykal ve parti yöneticileri hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu.
    Mahir Akkar adlı vatandaş, Baykal, CHP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen, İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin ve Kocaeli Belediye Başkan Adayı Sefa Sirmen hakkında ve ''Partinin kapatılması talebi''ni de içeren suç duyurusu dilekçesini Başsavcılığa verdi.

Çıkışta gazetecilere açıklama yapan Akkar, ''CHP'nin artık laikliğin savunucusu bir parti olmaktan çıktığını, şeriatı çağrıştıran söylem ve eylemleriyle oy avcılığı yaptığını'' savundu. Akkar, CHP Genel Başkanı Baykal'ın, parti kuruluş ilkelerine ihanet içinde olduğunu ve takiyye yaptığını ileri sürdü.

CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuranla ilgili hadisler

Kuranla ilgili hadisler

kuranla ilgili güzel sözler kuranla ilgili hadisler kuran ile güzel sözler ayetler kurandan hadisler “Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğreteniniz ve öğreneninizdir.” Darimi:2/437 · “Kur’an’ı seslerinizle süsleyiniz.” Ebu Davut:2/74, Nesai;2/79 · “İçinde Kur’an’dan bir şey olmayan kişi harap eve benzer.” Sünen-i Tirmizi; 5/177 · “Allah(c.c) yeryüzünde azabı hak etmiş olanları...
  2. Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)

Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)

arkadaş arama ilanları arkadaş ilanları tv de bulma tv den bulma arkadaşlık Önce Bayanlar 40 yaşlarındayım.......................... 48'im Maceraperestim....................Bugune kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım Atletigim...................... Tahta gögüslüyüm Güzel sayılırım............... Çirkinim Güzelim....................... Patolojik yalancıyım İyi eğitim...
  3. SPK Hürriyet ve Milliyet için Suç duyurusunda bulundu

SPK Hürriyet ve Milliyet için Suç duyurusunda bulundu

SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. ve Milliyet Gazetecilik A.Ş.’nin, gazete kağıdı ve baskı malzemelerinin alımına ilişkin olarak yapılan inceleme sonucunda haksız olarak çıkar sağlanmasında sorumluluğu bulunduğu belirlenen "Aydın Doğan, İmre Barmanbek, Hanzade Doğan Boyner ve Ali Rıza Temuroğlu" hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda...
  4. uygulama.diyanet.gov.tr kuran kursu kayıtları

uygulama.diyanet.gov.tr kuran kursu kayıtları

Arkadaşlarım selamlar uygulama.diyanet.gov.tr diye bi adres yada ben yanlış hatırlıyorum. Yaz kuran kursu kayıtları varmış bu adres üzerinden de adresimizi girerek yönlendiriliyormuşuz. Bu linki ve tam adresi bana vermeniz mümkün mü ?=
  5. Beren Saat Suç Duyurusunda Bulundu !

Beren Saat Suç Duyurusunda Bulundu !

Bu konu; Beren Saat Suç Duyurusunda Bulundu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu günlerde yeni dizisi İntikam 'ın başlayacak olması nedeniyle heyecan içinde olan güzel yıldız Beren Saat savcılığa suç duyurusunda bulundu. Avukatı aracılığıyla muhasebecisinden şikayetçi olan Saat, dolandırıldığını iddia etti. İşte detaylar... Beren Saat’in çok genç ve deneyimsiz...

Sayfayı Paylaş