gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Christiano Ronaldo'nun Çapkınlıkları

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

christiano ronaldo, sevgilileri, kimler, çapkınlıkları, ünlü futbolcunun aşkları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

İnsan parayı görünce mi azıtır,yoksa paramı insanı azıtır ben bir türlü çözemedim melekler :)

Su gibi para harcayanlar mı dersiniz,parayı bulup eşini boşayanlar mı dersiniz,ya da her ay bir sevgili değiştirenler mi? :S

İşte hem parayı bulan hem de nerdeyse günlük sevgili değiştiren bir ünlüden bahsedeceğiz size; yeşil sahaların yetenekli futbolcusu Portekizli Christiano Ronaldo!

Nette gezinirken bir haberde 23 yaşında ki Ronaldo'nun çok sayıda sevgili değiştirdiğini öğrenince bir araştırayım dedim,bir de ne göreyim benim bulabildiğim tam 28 sevgili! :S

Yuh be kardeşim,senin yaşın ne başın ne? Tabi bunlar basına yansıyanlar,bir de yansımayanları hesaba katın!

Eh, bu şekilde de, kısa sürede spor hayatında çaptan düşüp,erken erken kenara çekilmek zorunda kalıyorlar.Oysa spor disiplin ister,hem özel hayatta hem çalışma hayatında!

Halbuki düzenli bir hayat sürse de çıksa futboluyla milyonları büyülese!

İnsanoğlu işte,beşer şaşar :S

KARINE FERRO

SORAIA CHAVES

LETIZIA FILIPPI

KARINA BACCHI

NIKI GHAZIAN

NEREIDA GALLARDO

MERCHE ROMERO

MARIA SHARAPOVA

LUCIANA ABREU

RAFAELLA FICO

PARIS HILTON

OLIVIA SAUNDERS

NURIA BERMUDEZ

FERNANDA

GABRIELA ENDRINGER

CAROLINA PATROCINIO

BIPASHA BASU

DIANA CHAVEZ

DANIELE AGUIAR

JORDANA JARDEL

GEMMA ATKINSON

LUANA BELLETTI

IMOGEN THOMAS

IRINA SHAYK

ISABEL FIGUEIR

JOANA FREITAS

ALYONA HAYNES

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    JORDANA JARDEL denilen kadın tam ona göreymiş diğerleri tek gecelik heralde özellikle paris hilton neysede diğerleri ablası gibi :D:D

Christiano Ronaldo'nun Çapkınlıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çapkınlık

Çapkınlık

Pek iyi sayılmaz. Düşüncesizce yapılan davranış, hatalı söz yüzünden çevreyle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.
  2. Osmantan erkır çapkınlık turunda

Osmantan erkır çapkınlık turunda

EBRU GÜNDEŞ'LE YOLLARI AYRILAN OSMANTAN ERKIR ÇAPKINLIK TURUNDAYKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDI... Sevgilisi Ebru Gündeş'in kendisini Reza Zarrab ile aldattığını öğrendiği için ilişkisine son veren yapımcı Osmantan Erkır, ayrılığın ardından ilk kez İstanbul geccelerinde boy gösterdi. Eğlendiği mekandan çıkarken gazetecilere yakalanmamak için büyük çaba sarf eden Erkır'ın neşesinin yerinde...
  3. Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

mustafa erdoğan ın sevgilisi Sevgilisi Nehir Erdoğan'ın Amerika'da olmasını fırsat bilen Ünlü Yönetmen Mustafa Erdoğan çapkınlıkta :kızıl: Nehir Erdoğan Amerika'da eğitimde sevgilisi ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Bebek'te güzel kızlarla! İşte o görüntü; Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Amerika'daki nişanlısı Nehir Erdoğan'ın yokluğunda geceleri bayan arkadaşlarıyla eğlenerek vakit...
  4. Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Bütün kadınların merak ettiği bir konudur bu. Hep vardır bu sorular akıllarımızda erkekler neden aldatır, neden bu kadar çapkındırlar ama soru işaretlerine hiçbir cevap yoktur. Bu soruyu bir erkek cevaplıyor işte bayanlar bakın bakalım nedenmiş :D:D:D Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler? Kadın : Merhaba Oktay bey, ben Mehtap. Avukatım. Size sorum şu: Erkekler...
  5. Çapkınlık Numaraları

Çapkınlık Numaraları

Ah şu erkekler çapkınlık için demeyecekleri yalan yok ya bakın etkilemek için neler diyebilirler.Amanın dikkat! 1-Ilk görüste aska inanir misin ? Yoksa disari cikip tekrar mi gireyim? 2-Affedersiniz! Biz kücükken farkli okullarda okumamis miydik? 3- Sirtina dokunup: Aman allahim gercekten omuz kemikleri!! Ben bunlari kanat sanmistim! 4- Cukulatadan bebeklerimiz bir dügün...

Sayfayı Paylaş