gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Chrome tarayıcı kullanıyorum ve yandex toolbarı kaldırmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim bir yardım eden olurmu bana?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yandex toolbarı Google Chrome'dan kaldırmak için:
    Öncelikle Başlat--->denetim masası yolunu izleyin.

Program ekle/kaldır bölümüne gelin.

Buradan Yandex'i seçip kaldır deyin.

Eğer bu yolla kalkmazsa:

Google Chrome dişli simgesini tıklayın.

Araçlar--->uzantılar yolunu izleyin.

Buradan yandex toolbar uzantısını etkisizleştirin.

Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaspersky pcyi kastı nasıl kaldırırım ?

Kaspersky pcyi kastı nasıl kaldırırım ?

Kaspersky pcyi kastı nasıl kaldırırım ?
  2. Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Selam herkese. Yandex toolbardan kurtulmak istiyorum.Silmemin herhangi bir yolu varmı acaba? Yardım edin lütfen .
  3. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...
  4. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .
  5. Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

yandex bar kaldırma, yandex bar, yandex nasıl kaldırılır Sevgili melekler, zaman zaman nette gezerken girdiğimiz sitelerden ya da indirdiğimiz programlardan tarayıcımıza yapışıp kalan yandex bar nasıl kaldırılır, bu sayfamızda sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız... Denetim masasına giriş yapın. Program ekle kaldır bölümüne gelin ve burada Yandex Bar yazan gördüğünüz herşeyi...

Sayfayı Paylaş