gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çı- Kız İsimler

Konu, 'c-Kız İsimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

macar kız isimleri macar bayan isimleri macaristan kadın Çığ: dağlarda, bir yerden koparak yuvarlandıkça büyüyen kar yığını
    kafile, sürü
    Çığın: çıkın bohça

Çığlık: ince ve keskin bağırış

Çıldam: çabuk, acele

Çınay: ayın en parlak zamanı, saklı ay

Çıra: macar halk müziği, çingene müziği

Çırnaz: zayıf, ince yapılı

Çırok: masal, öykü

Çıvgın: rüzgar ve karla karışık yağan yağmur

Çı- Kız İsimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çı- Erkek İsimler

Çı- Erkek İsimler

en çok takılan erkek isimleri kuşlara takılan isimler Çığa: bir balık türü Çıdal: sabır Çığal: horoz kuyruğu Çıdam: sabır Çıdamlı: sabırlı Çığıl: insan kalabalığı başa takılan altın Çığır: çığın açtığı iz, yol yenilikçilik patika Çıldım: acele, çabuk Çınak: yırtıcı kuşun tırnağı Çınar: uzun ömürlü, uzun boylu, kalın gövdeli bir ağaç türü Çıngı: kıvılcım Çırağ: meşale, ışık, kandil...
  2. İp-Kız İsimleri

İp-Kız İsimleri

ip isimleri İpar: yüksek dağların kar tutmayan yerlerinde yetişen çiçek güzel koku İpek: ipekböceği kozasından elde edilen ince, parlak kumaş kibar, zarif
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş