gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

cibinlikli yatak örnekleri cibilikli yatak yapımı
    Eğer tüller eşliğinde prensesler gibi uyuyuo uynamak istiyorsanız, bu cibinlikli yatak modeli sizde evinizde uygulayabilirsin meleklerim. Tavana monte edilen ahşap ile yatağınızı tülelrle donatabilir, hoş bir yatak odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    harika yaa bende böyle istiyorum.

a.özlem bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Bende istiyorum da eşim istemiyor:)

esgiii bunu beğendi.
  4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ne anlar zaten onlar benimkininde hiç hoşuna gitmiyo :bangin::bangin::bangin:

5. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    benimde çok hoşuma gidiyor benim eşim istiyor ama yatak odam küçük o yüzden yapamıyorum:hıms:

a.özlem bunu beğendi.
  6. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Eşin istiyorsa senin için ilerde ümit var demektir:)

- - - Updated - - -

ilerde bir şekilde ikna ederiz belki

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben de seviyorum ama gece uyanıp lavaboya gitmek istersem o uyku sersemliğiyle tüllere dolanırım hahaha Yatağın her yerinden ayağımı yere basmak varken, tüllerden arta kalan çıkışları o uykuyla bulmam zor olabilir hahaha Ayy bir an gözlerimin önüne geldi de ben tüllere dolanmışım lavaboya gitmek istiyorum hahaha

Şaka bir yana da gerçekten de çok şıklar, insan kendini saray da prenses sultan gibi hissedebilir bu cibinlikli yataklarda uyurken:A

8. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha alemsiniz adminim ya hiç aklıma gelmemişti:)

Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigortanız hiç yoksa neler yapabilirsiniz?

Sigortanız hiç yoksa neler yapabilirsiniz?

Ben buradaki meleklerimize yardımcı olmak amacı ile bu bilgiyi ekledim. Diğelimki hiçbiryerde sigortanız yok. Nede Bağkur'unuz var. Peki sizde emekli olmak maaşa bağlanmak istemezmisiniz? Ozaman size yapacaklarınızı yazayım. -Öncelikle sosyal güvenlik kapsamına girebilmek için herhangi bir toplu para ödemenize gerek yoktur. 1) İster bir işyerinde çalışmaya başlayarak, 2) isterseniz de isteğe...
  2. Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler.

Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler.

Notluk modelleri Çatal notluk Buzdolabı süsünü sevmiyorum. O yüzden birtane düz krem rengi dışında buzdolabı süsüm yok. O buzdolabı süsümüde notluk olarak kullanyorrum:) Özellikle tarife bakarak yemek yapıyorsam kağıdı buzdolabı süsüne sıkıştırıyorum. Hem bakıyorum hem yapıyorum:) Bu çataldan yapılmış notlukları da çok beğendim.
  3. cibinlikli yatak içimde kaldı:)

cibinlikli yatak içimde kaldı:)

Cibinlik modeli Cibinlikli yatak odası dekorasyonu Bu cibinlikli yatak örneğini görünce yine cibinlik sevdam tutuştu:) Eşim isteemdiği için cibimlikli yatak alamamıştım. İçimde kaldı hala. Ama söz vermişti eşim ikinci defa yatak odası dekore edersek bu sefer yatağımız cibinlikli olacak:)
  4. Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Ev şeklinde genç yatağı Genç odası için dekorasyon fikri Genç odası takımlarından beğendiğiniz aldınız oda hazır. Ama sihirli bir dokunuşla odayı dahada güzelleştirmek ister misiniz meleklerim? Bu yatak üstünde ev şeklinde perdeyi sizde evinizde dikebilirsiniz meleklerim.
  5. cibinlikli yatak odası takımı kullananlar

cibinlikli yatak odası takımı kullananlar

selamlar yaza evlilik düşünüyoruz yatak odasında cibinlikli modeller çok hoşuma gidiyor ama kullanımı açısından kararsızım aranızda cibinlikli yatak odası kullanan varsa nasıl memnunmusunuz kullanışlı oluyormu görüntü güzel ama önemli olan benim için kullanışlı olması yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş