gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

cibinlikli yatak içimde kaldı:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Cibinlik modeli Cibinlikli yatak odası dekorasyonu
    Bu cibinlikli yatak örneğini görünce yine cibinlik sevdam tutuştu:) Eşim isteemdiği için cibimlikli yatak alamamıştım. İçimde kaldı hala. Ama söz vermişti eşim ikinci defa yatak odası dekore edersek bu sefer yatağımız cibinlikli olacak:)

cibinlikli yatak içimde kaldı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak odanız için ipuçları

Yatak odanız için ipuçları

Yatak odanız için ipuçları Kendinize rahat ve geniş bir yatak odası yaratmak için size birkaç pratik önerimiz var. Günümüzde çok yönlü işlevler üstlenen yatak odanızın, ihtiyaçlarınızın ne kadarına karşılık verebildiğini düşünüyorsunuz. Yaşam alanlarıyla yatak odası konseptini kaynaştıran yeni trendin yansımaları olan, hem gece hem de gündüz kullanıma olanak veren çok yönlü tasarımlar...
  2. içimde kaldı...

içimde kaldı...

meleklerim biliyorum..ben yeni değilim ama yeni üyeyken buraya nasıl yazılırdı bilmiyordum..zamanla öğrenerek karıştırarak siteyi öğrendim ama o zamanda geç kalmıştım..bari şimdi yazayıım:) kızmayın bana olur mu..şimdiden keyifli günler diliyorum..(çünkü buraya yazmak içimde kaldı hep:hhh: )
  3. Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim

Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim

cibinlikli yatak örnekleri cibilikli yatak yapımı Eğer tüller eşliğinde prensesler gibi uyuyuo uynamak istiyorsanız, bu cibinlikli yatak modeli sizde evinizde uygulayabilirsin meleklerim. Tavana monte edilen ahşap ile yatağınızı tülelrle donatabilir, hoş bir yatak odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz.
  4. cibinlikli yatak odası takımı kullananlar

cibinlikli yatak odası takımı kullananlar

selamlar yaza evlilik düşünüyoruz yatak odasında cibinlikli modeller çok hoşuma gidiyor ama kullanımı açısından kararsızım aranızda cibinlikli yatak odası kullanan varsa nasıl memnunmusunuz kullanışlı oluyormu görüntü güzel ama önemli olan benim için kullanışlı olması yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş