gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Çiçeğin suya sevgisi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Her ne olursa olsun bir ilişkide sadece seni seviyorum kelimesi yetmeye bilir

Günün birinde bir çiçekle su karsılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri arkadaşlık olarak devam eder ilişkileri. Tabii ki her zaman lazımdır arkadaşlık birbirini tanımak için. Gel zaman git zaman, çiçek o kadar mutlu olur ki suyun yanında, içi içine sığmaz olur artık ve anlar ki suya asık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek etrafa kokular saçmaya başlar. "Sırf senin hatırın için ey su" diye. Öyle bir zaman gelir ki artık su da içinde çiçeğe karşı bir şeyler hissetmeye baslar. Fark eder ki "Çiçeğe aşık oldum" Ama su da ilk defa aşık oluyordur. Günler ve aylar birbirini kovalar ve çiçek "Acaba su beni sevmiyor mu?" diye düşünmeye baslar. Çünkü su pek ilgilenmemektedir çiçekle... Halbuki çiçek alışkın değildir böyle bir sevgiye. Ve dayanamaz bir gün, çiçek suya "Seni seviyorum" der. Su "Ben de seni seviyorum" diye cevaplar. Aradan zaman geçer ve çiçek yine suya "Seni seviyorum" der. Su "Ben de" der. Çiçek sabırlıdır. Bekler, bekler, bekler... Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz olur artık etrafa. Ve son kez suya "Seni seviyorum" der. Su da "Sana söyledim ya, ben de seni seviyorum" der. Ve gün gelir çiçek yataklara düşer. Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek, su da başında bekler öylece, çiçeğe yardımcı olmak için. Ama bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, suya der ki: "Seni ben gerçekten seviyorum" Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır. Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Muayeneden sonra şöyle der doktor: "Hastanın durumu ümitsiz, artık elimizden bir şey gelmez." Su merak eder sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora "Hastalığı nedir?" doktor der. Doktor şöyle bir bakar suya ve der ki "Çiçeğin bir hastalığı yok dostum, bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için" der. Ve anlar ki su artık, sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir...

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :cry::cry:çok güzeldi bidenem

3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

:uhu: evet hayatım ya

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    zuzumm bunu beğendi :)

5. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Gizemli kıs zuzuma teşekkür etti :)

Çiçeğin suya sevgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su çiçeği

su çiçeği

su çiçeği kaç yaşında çıkar su çiçeği kaç günde geçer hastalığı günde geçer ne zaman aşısı 1) Su Çiçeği nedir, belirtileri nelerdir? Prof. Dr. Hilal Mocan: Su Çiçeği yeni doğan dönemi dahil olmak üzere her yaşta görülebilen yaygın, çok bulaşıcı, viral bir hastalıktır. Etken herpes virüs ailesinden varisellazoster virüsü adlı bir virüstür.En sık okul öncesi yaşlarda görülür. Hastalığın en fazla...
  2. Su çiçeği

Su çiçeği

su cicegi su çiçeği için krem çiçeği kremi kaşıntı losyonu kremleri Su çiçeği kaşıntılı deri döküntüleriyle beliren çok bulaşıcı bir hastalıktır. Çocuk kendini fazla hasta hissetmese de vücudunu saran döküntüler çok kaşıntı verecektir. Belirtiler çocuğun hastalığı kapmasından 2-3 hafta sonra görülür. Suçiçeği virüsü yetişkinlerde zona hastalığı yapar. Bu nedenle su çiçeği geçiren...
  3. su çiçeği

su çiçeği

su çiceği kaç yaşında çıkar
  4. Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi ? Kızlar su çiçeği aşısı yaptıracam da bu aşı ücretli mi ki?
  5. su çiçeği aşısı

su çiçeği aşısı

selam hanımlar kızım şu an 16 aylık su çiçeği aşısı yaptırmak istiyorum acaba bu aşı ne zaman yapılıyor bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş