gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

çiçek bozuğu

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada kişinin yüzünde çiçek bozuğu görmesi doğrudan doğruya para olarak yorumlanır.

çiçek bozuğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şekli bozuk

şekli bozuk

şekli bozuk kurabiye bozuk kurabiye şekli insanlar sekli Şekli Bozuk Malzemeler: 1 paket margarin 1 bardak ceviz içi 1 bardak kuru üzüm 1 bardaktan 2,3 parmak eksik pudra şekeri 2 limon kabuğu rendesi 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 2 yumurta 3 bardak un Tüm bu malzemeleri karıştırıp bir hamur haline getiriyoruz ve hamurumuzu 30dk buzdolabında dinlenmeye bırakıyoruz. daha sonra...
  2. Doğuş - Bozuk

Doğuş - Bozuk

Geceler Hiç Çekilmiyor Sen Nerdesin Söyle Mutsuzluk Hep Sariyor Ben Nerdeyim Bilmiyorum Simdi Kiminlesin Allah Iyilik Versin Çektigimi Sende Çek Çekemez Duygusuzsun Istersen Al Canimida Kurtulayım Zaten Kalbim Olmadan Ne Kadar Yasarim Sanmistim Benimsin Seni Yanilmisim Bilmiyordum Kalpsiz Ve Bozuk Oldugunu Siir: Bak Yine Harbe Soktun Beni Kendimle Savasiyorum Ask Ile Baglilik Yeminleri...
  3. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  4. bozuk para

bozuk para

arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır...
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş