gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

çiçek ekme oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çiçek ekme oyunları saç ekme oyunu tohum oyunları sebze saç Toprağı kazdım (Eller tırmık gibi yapılır.) Tohumu attım (Avuç içine tohum koyma hareketi yapılarak kapatılır.)
    Biraz da suladım (Baş parmak açık tutulur, ibrik gibi yapılır.)
    Bir de baktım çiçeğim,
    Tomurcuklanmış (Eller havaya kaldırılır.)
    Yaprakları açılmış (Sağa sola sallanılır.)

çiçek ekme oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş ekme

diş ekme

İmplant (diş ekme) nedir? Kısaca implant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş kökleridir. İmplant’ların çeşitleri var mıdır? Evet. Seri kullanıma girdikten sonra değişik implant tipleri üretilmiştir. Ancak günümüzde en popüler olan implant tipi ‘vida’ şekilli olanlardır. İmplantlar ile tedavi...
  2. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  3. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  4. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  5. Çiçeklerle Oyun

Çiçeklerle Oyun

Çiçekçilerden aldığımız çiçekler, en taze biçimleriyle evlerimizi süslediklerinde bir başka güzeller. Onları çiçekçiden almak yetmiyor; yaratıcı birkaç dokunuşla sunumlarına da katkıda bulunmanız gerekiyor. Yeşil gölgeler Parlak renkli çiçekler dekorasyon zevkinize uymuyorsa, tamamen yeşil yaprak ve bitkilerden oluşmuş bir düzenleme huzur veren bir görüntü sağlayacaktır. Palmiye ve muz...

Sayfayı Paylaş