gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Cicek gifleri...

Konu, 'Çöplük' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi biran çiçek bahcesinde hissettim
    saol tatlım çok güzellerr.......

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım emeklerine sağlık inşallah kısa zamanda imzamı değiştircem ve bunlar cok hoşuma gitti [​IMG] ... Eğerki imzamı değiştircem güne kadar herangi bir yenilik olmazsa bunnu kullanmayı düşünüyorum.... ben ve aşkım :D

4. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok guseller canım bnm emegine sağlık

Cicek gifleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. cicekler ciziyorum

cicekler ciziyorum

Çiçekler Çiziyorum Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarınınher yerde onları görüyorum evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığındaÖğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının çiçekler çiziyorum elime ne geçersetoprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masayaokul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek...
  3. cicek hikayeleri

cicek hikayeleri

gelincik çiçeği hikayesi gelincik çiçeğinin hikayesi çiçek hikayeleri cicegi çiçek ÇİÇEK HİKAYELERİ GÜL YAPRAĞI Uzakdoğu'da bir budist tapınağı, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu. Burada geçerli olan incelik; anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi....
  4. cicek örelimm

cicek örelimm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş