gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Örgü modellerin de sıklıkla kullanılan çiçek motifleri genellikle kız bebek, çocuk ve bayan örgü modellerin de tercih ediliyor. bunun yanın da dekoratif ev dekorasyon ürünlerinde de uygulayabileceğiniz çiçekli örgü modellerinden sizlere bu yazım da oldukça kullanışlı ve renkleri ile çok güzel olan çiçek motifli örgü battaniye modellerini paylaşıyorum. Farklı örgü teknikleri ile uygulanan çiçekli battaniye modellerini genellikle kız bebek battaniye örneklerin de uygulayan hanımlar bunun yanın da kız çocuk odalarına hatta yetişkin yatak odalarına bile yaparak çok şık bir yatak örtüsü de elde etmiş oluyorlar. Renkli çiçekli desenler çok dikkat çekici olduğu gibi görsel olarak da şık bir detay sergiliyor. Uzun kış gecelerin de siz de bu güzel battaniye modellerini yaparak hem kendinize güzel bir uğraş bulmuş olacak hemde çok kullanışlı bir battaniye modelini elde etmiş olacaksınız.

cicekli battaniye modelleri (1).jpg cicekli battaniye modelleri (2).jpg cicekli battaniye modelleri (3).jpg cicekli battaniye modelleri (4).jpg cicekli battaniye modelleri (5).jpg cicekli battaniye modelleri (6).jpg cicekli battaniye modelleri (7).jpg cicekli battaniye modelleri (8).jpg cicekli battaniye modelleri (9).jpg cicekli battaniye modelleri (10).jpg cicekli battaniye modelleri (11).jpg cicekli battaniye modelleri (12).jpg cicekli battaniye modelleri (13).jpg cicekli battaniye modelleri (14).jpg cicekli battaniye modelleri (15).jpg cicekli battaniye modelleri (16).jpg cicekli battaniye modelleri (17).jpg cicekli battaniye modelleri (18).jpg cicekli battaniye modelleri (19).jpg cicekli battaniye modelleri (20).jpg

Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek örgü battaniye modelleri

bebek örgü battaniye modelleri

bebek battaniyesi örgü modelleri örgü bebek battaniyesi modelleri battaniye battaniye örnekleri bebekler için örgü battaniye modelleri 35 36 37 38 39 40 41
  2. Harika Örgü Battaniye Modeli

Harika Örgü Battaniye Modeli

örgü battaniye modeli el örgüsü battaniye örgü battaniye Kışın bu soğuk günlerinde şöyle sarınıp oturacağınız bir battaniye örmek ister misiniz melekler ? :) Eğer cevabınız evetse, size vereceğimiz el örgüsü battaniye modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Şimdi varsa ipiniz hemen başlayabilirsiniz :tik: Malzeme Kalın spor yün (NAKO-Süper-lambs), aşağıdaki renklerin her birinden 300 gr:...
  3. Çiçek Motifli Bebek Battaniye Modelleri

Çiçek Motifli Bebek Battaniye Modelleri

örgü bebek battaniye, örgü battaniye modelleri, bebek battaniye modelleri Bebeklerin giysileri, eşyaları kadar örgü modelleri de çok şirin oluyor. Hamarat hanımların elinden çok farklı örgü modelleri çıkarak ortaya benim gibi örgü işinden anlamıyanların iç geçireceği ve hayranlık duyacağı örnekler oluşuyor:D:D Serin ve soğuk kış günlerin de en kıymetliniz bebeğinizi sıcacık tutacak ve sizin...
  4. Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri- Dolaşırken rastladığım ve çok hoşuma giden bir bebek battaniye modelini daha doğrusu modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bebek battaniyeleri için daha önce çok motifli örnekler gördük ama bu ayıcıklı modeller daha bir hoşunuza gidecek inanıyorum. Ayıcıklı motifler ya da desenler bebek battaniyelerinde çok sevimli görünüyor siz de birazdan...

Sayfayı Paylaş