gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çiçek takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Melekler Bu yılın son modası sanırım çiçekli aksesuarlar olsa gerek ayakkabıdan çantaya takılara kadar herşey çiçeklerle bezenmiş.Arkadaşlarınıza bu takı modellerini hediye etmek isterseniz emin olun doğru karardasınız ;) :laugh:

Young bride bunu beğendi.
çiçek takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  3. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  4. Müzikal Takılar

Müzikal Takılar

Melişlerim bence hoş takılar beğendim ..:)umarım sizde beğenirsiniz..:)
  5. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...

Sayfayı Paylaş