gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çiçek tohumu

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada çiçek yetistirmek için çiçek to-humu veya sogani ektigini görmek, ümit ettiklerini elde edecegine fakat bunun için zamana ihtiyaci olduguna delalet eder. Ektigi to-humlarin yeserdigini görmek muradinin yakinda hasil olacagina isarettir. Genellikle bütün çiçek tohumlarini görmek, veya yemek sevince delalet eder.

Çiçek tohumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tohum

Tohum

Çocuğa, kendisinden faydalanılan kitaba, rızka ve şifaya; Verimsiz yerlere yahut bitmesi mümkün olmayar yerlere tohum ekmek israfa, Tohum ekmek genişliğe, rızka, ilme, güzel sanata, insanlarla iyi geçinmeye delalet eder.Tohum, bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Maddi durumunuz yakında düzelecek. Rüyada tohum bolluk ve berekettir.Rüyada bir tarlaya tohum ektigini gören bekar ise...
  2. keten tohumu

keten tohumu

Keten tohumu Rüyada keten tohumu görmek, mala delalet eder. Bazilari, bu mal helal, bazilari da haramdir, derler. Bir rivayete göre, keder ve sikintidir.
  3. Tohumların Dizaynı

Tohumların Dizaynı

Gerek rüzgarlarla, gerekse diğer taşıyıcılarla çiçeklerin dişi organlarına ulaşan erkek polenler için artık yolculuklarının sonu gelmiştir. Tohumun oluşturulması için her şey hazırdır. Eşeyli üreme olarak adlandırdığımız üreme biçiminin gerçekleşmesi için en önemli aşama tohumun oluşmasıdır. Söz konusu oluşumu, en başından çiçeğin genel yapısından başlayarak incelemekte fayda vardır....
  4. hayıt tohumu

hayıt tohumu

bununla ilgilidaha önce bir başlık açıldımı bilmiyorum kızlar varsada özür diliyorum.hayıt tohumu ile daha önce göğüs büyütenler olmuş galiba ben bir haftadır içiyorum sanki dolgunlaşmaya başladı.fikri olan ve ya kullanan arkadaşlar cevap yazabilirmi
  5. Acıçehre tohumu??

Acıçehre tohumu??

Arkadaşlar bn bağırsak ve yediklerimi sindirme sorunu yaşıyorum internette bunun için acıçehre tohumu okudum bağırsak çalıştırıyormuş.nasıl kullanılıyo işe yarıyor mu deneyen var mı?yoksa işe yaramayıp gaz ve ödem mi yapıyor?bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş