gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cicekler ciziyorum

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Çiçekler Çiziyorum [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]her yerde onları görüyorum [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığında[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]çiçekler çiziyorum elime ne geçerse[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]toprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masaya[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]okul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek tozları,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]konmaz mı üzerlerine ekmeklerin suların ağaçların yolların,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]herkese yetecek kadar çoğaltmaz mı bütün bunları[/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kemal ÖZER [/FONT]

Son düzenleme: 8 Mart 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: cicekler ciziyorum
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]kizlar siiride buraya yazdimm,[/FONT]

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sagol canim katilim icin tsklerr,sevgiyle kal,,

cicekler ciziyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. cicek hikayeleri

cicek hikayeleri

gelincik çiçeği hikayesi gelincik çiçeğinin hikayesi çiçek hikayeleri cicegi çiçek ÇİÇEK HİKAYELERİ GÜL YAPRAĞI Uzakdoğu'da bir budist tapınağı, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu. Burada geçerli olan incelik; anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi....
  3. cicek örelimm

cicek örelimm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cicek gifleri...

Cicek gifleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş