gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çiçekler için dantel parçası

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

dantel evim Çiçekçilerin kullandığı organzeye benzer bir hava katmak için bir demet çiçeğe dantel bağlayın.:) [​IMG]

Baharın sepetinde sakladıkları arasında hepimizi mutlu eden basit ama neşeli çiçek kompozisyonları da vardır.
    Mevsim çiçekleri ile hazırlayabileceğiniz farklı düzenlemeler sizi gülümsetmeye yetecektir.

Dantellerle süsleyin
    Kesme çiçeklerinizin saplarına saracağınız birkaç dantel parçası, onlara değişik ve modern bir imaj katacaktır. Dantel parçalarının bağlanacak noktalarına çıtçıt dikerseniz, aynı dantelleri pek çok kez kullanabilirsiniz.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim evimde hiç dantel yok sevmem de zaten .sadece uzaktan güsel görünür bana o kadar.salonuma heleki mutfağıma asla sokmam.ki çiçeğe nasıl bağlayım.

Çiçekler için dantel parçası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek motifli dantel örnekleri!

çiçek motifli dantel örnekleri!

motifli dantel örnekleri küçük motifli dantel örnekleri çiçek küçük çiçek motifleri motifleri
  2. mutfağınız için şık dantel aksesuarlar

mutfağınız için şık dantel aksesuarlar

dantel aksesuarlar evin merkezi mutfaklar için dantel yumaklarından örebileceğiniz şık vehayranlık etkisi uyandıracak mutfak aksesuarları :):) istediğiniz renklerde yapın :):)
  3. Yatak odası için dantel modelleri

Yatak odası için dantel modelleri

Kızlar yatak odası için dantel örgü modelleri ve örnekleri arıyorum. Yakında evleneceğim de bana model lazım teşekkür ediyorum.
  4. Dantelden Çiçek Süs  Yapımı....Çok Şık Görünüyor....

Dantelden Çiçek Süs Yapımı....Çok Şık Görünüyor....

Dantelden Çiçek Yapımı Dantelden çiçek Broş Yapımı İşte meleklerim sizlere evinizdeki eski dantel parçalarıyla şık ve muhteşem bir çiçek yapabilirsiniz...O eski dantelleri çöpe atacağınız yere kendiniz değerlendirin ...İsterseniz süs isterseniz kıyafetinize broş isterseniz toka daha çoğaltmak size kalmış....İşte çiçek yapımı.... Çıkış alabileceğiniz bu şablondaki deseni...
  5. Çiçekleriniz için pratik bilgiler

Çiçekleriniz için pratik bilgiler

bu konu;çiçek bakımı,çiçeklerin gelişmesi için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir Çiçek sevmeyen,evinde bulundurmayan yoktur.Bizlere pozitif enerji veren,stresimizi alan evimizi bahçemizi güzelleştiren çiçekler.. Bazen sevdiklerimize sevgimizi anlatan çiçekler,hasta ziyaretinde moral olan çiçekler..Bu kadar fedakar olan çiçeklerimize gereken ilgiyi gösteriyormuyuz hanımlar?...

Sayfayı Paylaş