gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çiçeklerden yapılan süper bebekler

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

çocugunuz görse kesin ister bunlar harikaaaaa:yahoo:

alıntı

çiçeklerden yapılan süper bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğe yapılan masaj boy uzatıyor

Bebeğe yapılan masaj boy uzatıyor

Ege Üniversitesi'nde gerçekleştirilen bir araştırmada, bebeklere doğumunun 15'inci gününden itibaren uygulanan masajın boy ve kilo artışı sağladığı, uykuyu düzenlediği ortaya çıktı. Ege Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu öğretim üyesi Prof.Dr. Zeynep Conk yönetiminde Arş.Gör. Hatice Bal Yılmaz tarafından yürütülen dokuz ay süreli doktora araştırmasında bebek masajının faydaları incelendi....
  2. badem şekerinden yapılan çiçekler

badem şekerinden yapılan çiçekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Süper ötesi bebek battaniyeleri

Süper ötesi bebek battaniyeleri

bebek battaniyeleri bebekbattaniyeleri bebek bataniyeleri cocuk bataniyeleri son moda battaniyeleri Bebekler için her mevsim bir ihtiyaç olan el örgüsü tığ işi bebek battaniye modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşarak minikleri havalara karşı koruma altına alıyor. Sizler için bu konumuz da kız bebekler için çiçek motifli örgü bebek battaniye modellerinden...
  4. Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler....

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler....

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Elbiseler Gerçek Çiçekten Yapılan Şık Elbiseler Bu kadan şık elbiseler görmemiştim daha önce hem çok beğendim hemde üzüldüm aynı zamanda ..Bu elbiseleri yapmak için bu kadar çiçeğe yazık etmişler doğrusu..Solup gidince nolacak peki çöpe doğrudan...İşte burada da gerçek olmasa da gerçeği bir o kadar yansıtan çiçek desenli elbiseler...
  5. Anne Karnında Bebeğe Yapılan Testler

Anne Karnında Bebeğe Yapılan Testler

iki test nasıl yapılır gebelikte yapılan testler gebelik testleri Gebelik boyunca anne karnında ki bebeğin sağlıklı gelişimini takip etmek ve bilgi edinmek amacı ile yapılması çok önemli olan bazı testler vardır. Bu testlerle bebeğin sağlığı ve gelişimi açısından erkenden bilgi sahibi olabilirsiniz. Anne karnında ki bebeğe yapılacak testler için şunlardır; Sağlıklı çocuk sahibi olabilmek...

Sayfayı Paylaş