gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çiçekleriniz bozuluyorsa

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evinizdeki çiçekler bazen böcek yüzünden kurur. Onların çiçek köklerini yemelerini önlemek için sigara külünden yararlanın. Çiçek köküne dökeceğiniz küller, böceğin hastalanıp ölmesini sağlar.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Çiçekleriniz bozuluyorsa
    teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Çiçekleriniz bozuluyorsa

valla bende hep kül dökerim:)paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım

Çiçekleriniz bozuluyorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  2. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  3. Çocukların akıl sağlığı bozuluyor

Çocukların akıl sağlığı bozuluyor

Çok fazla televizyon seyretmenin ve internette aşırı zaman geçirmenin, çocukların "akıl sağlığını" olumsuz yönde etkilediği bildirildi. Çok fazla televizyon seyretmenin ve internette aşırı zaman geçirmenin, çocukların "akıl sağlığını" olumsuz yönde etkilediği bildirildi. İngiliz Daily Telegraph gazetesinde yayımlanan bir araştırma, çok fazla televizyon seyretmenin ve...
  4. Dilimiz Neden Bozuluyor ?

Dilimiz Neden Bozuluyor ?

dilimiz neden bozuluyor dilimiz neden kirleniyor dilimiz neden bozuluyor ve kirleniyor ile ilgili bilgiler burada melekler. Güzel Türkçemizde onca kelime varken ne yazık ki kelimeler iyice çarpıtılıyor melekler. Bunun örneklerini evde , okulda hatta tvde bile görebiliyoruz. En basiti forumumuzda kurulan yanlış cümleler buna en iyi örnek. Bunu bir maharet sayan -genelde- gençlerimiz Türkçe...
  5. Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ...

Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ...

Selam arkadaşlar , eğitimli , bakımlı , cici bir bayanım . Evlendim , boşandım ; 11 yıl oldu boşanalı hala birisi yok . Herkes aaa senin gibi bir insan nasıl yalnız olur diyor ? Ama inanın yalnızım . Büyü mü var ? Nazar mı brn de sizce ? Çok üzülüyorum :(

Sayfayı Paylaş