gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çiceklerle duygu yüklü satırlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. özlemA

özlemA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben senle herşeye razıyım... insan an geliyor herşeye razı oluyor.

çiceklerle duygu yüklü satırlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu yüklü yazilar...

Duygu yüklü yazilar...

duygu yüklü yazılar Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada...
  2. Duygu yüklü mektuplar

Duygu yüklü mektuplar

duygu yüklü mektuplar sevgi yüklü mektuplar Platonik aşk üzerine mektup Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin...
  3. Duygu yüklü resimli şiirler

Duygu yüklü resimli şiirler

resimli kısa şiirler resimli şiirler duygu yüklü kısa duygu şiirleri
  4. Bengü'nün Duygu Yüklü Mektubu...

Bengü'nün Duygu Yüklü Mektubu...

bengü haberleri şarkıcı bengü Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Bengü 'nün durumu günden güne iyiye gidiyor melekler. Eve çıkartılan Bengü duygu ve düşüncelerini anlatan bir mektubu basın mensuplarıyla paylaştı. İşte Bengü haberleri, haberin detayları... Geçtiğimiz pazar günü geçirdiği kaza sonucu ameliyat geçiren ve yakın korumasını kaybeden Bengü, yaşadıklarını twitter'dan...

Sayfayı Paylaş