gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar teşekkür mesajı örnekleri teşekkür mesajı örneği
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar: [/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]AÇILIŞ [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni yerinizde hayırlı ve bol kazançlar dilerim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni iş yerinizi kutlarız. [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]DÜĞÜN [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerim.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni çifte mutluluklar. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]En güzel gününüzde mutluluklar dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]EMEKLİLİK [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Nihayet boş vaktin oldu, ama sen yerinde duramazsın ki. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni unutmayacağız, güzel insan.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bundan sonraki yaşantında sağlık ve mutluluk dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]TEŞEKKÜR [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yardımlarınız için teşekkür ederim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Benim için yaptıklarınıza minnettarım.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]İnceliğinizden dolayı teşekkür ederim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]İlginize sonsuz teşekkürler. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]ATAMA-AŞAMA [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Başarılarının devamı dileğiyle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni çok seviyor, başarılarının devamını diliyoruz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni işinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni görevinde başarılar dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni görevinizde başarılar dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz, ama dünyanın sana ihtiyacı var.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]İş hayatında başarılar dilerim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni işinde herşeyin gönlünce olmasını dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni işinde başarılar, yolun açık olsun. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Aramıza hoşgeldin. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]SEVGİLİYE [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni seviyorum. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yanında olamadığım için çok üzgünüm, seni seviyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni çok özledim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bir şans bir hayat.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni çok ama çok seviyorum. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Her şeyin en iyisine layıksın.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hayat seninle güzel.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kalbimden, kalbine. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]GEÇMİŞ OLSUN [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Acil şifalar dilerim.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Geçmiş olsun dileklerimizle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]DOĞUM [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kendine ve ufaklığa iyi bak.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni anne babaya mutluluklar dileriz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bebeğimize hoşgeldin diyoruz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Allah, analı babalı büyütsün.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni dünyalıya merhaba. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]DOĞUM GÜNÜ[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Doğum gününüzü kutlarım. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Nice mutlu yıllara.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Nice senelere.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Doğum gününü kutlar, mutluluklar dilerim. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]TEBRİK [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yeni yılınızı kutlarız.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hep birlikte nice yıllara. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Birlikte daha nice uzun yıllara. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Mutlu seneler. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Başarılarının devamını dileriz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Dünyanın en güzel annesine sevgiyle. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Mezuniyetini kutlar, ileriki yaşamında başarılarının devamını dilerim.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hayırlı bayramlar diler, mutlu ve sağlıklı daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ederiz.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bayramda yanınızda olamadığımız için üzgünüz, dileriz bu çiçekler size bizi hatırlatır. İyi bayramlar. [/FONT]
    alinti

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

sagol canim katilim icin tsklerr,sevgiyle kal,,

ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. cicekler ciziyorum

cicekler ciziyorum

Çiçekler Çiziyorum Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarınınher yerde onları görüyorum evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığındaÖğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının çiçekler çiziyorum elime ne geçersetoprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masayaokul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek...
  3. Hamilelik Kutlama Mesajı Örnekleri

Hamilelik Kutlama Mesajı Örnekleri

Bu konu; hamilelik kutlama mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kardeşiniz, yakın bir akrabanız ya da sevgili dostunuz gebe kaldıysa onun sevincini siz de paylaşır, heyecanla bebeğin geleceği günü beklemeye başlarsınız. İşte o ilk müjdeli haber kulağınıza geldiğinde eğer o an için arama imkanınız yoksa harika bir mesajla ilk kutlamayı yapabilirsiniz. İşte sizler için...
  4. Kurban Bayramına Özel Resimli Mesaj Örnekleri 2012

Kurban Bayramına Özel Resimli Mesaj Örnekleri 2012

Bu konu kurban bayramı resimli mesajlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarından sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz, günün anlam ve önmini anlatan harika resimli mesajlarla sizlerleyiz. Kurban Bayramına özel olarak derlediğimiz bu mesajlarla duygularınızı çok daha güzel ifade edebilecek, kutlama yapabileceksiniz...
  5. 2013 mevlid kandili için mesaj örnekleri

2013 mevlid kandili için mesaj örnekleri

Melekler yarın bildiğiniz gibi Mevlid Kandili.Tüm İslam aleminin kandili mübarek olsun şimdiden.Benim ricam yeni kandil mesajları.Yazarsanız çok mutlu olurum :)

Sayfayı Paylaş