gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çiçekli atkı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çiçekli atkı
    Bayildim ben buna.

çiçekli atkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekli bere

çiçekli bere

35/2 katlama ipini 4 kat ederek yüncünüzden.... yahut bebe yünü kalınlığında bir iple 80 ilmek başlayınız mavi ile 5-6 sıra örünüz 1düz 1ters lastik beyaz iple düze geçiniz 5 parmak kadar beyaz ördükden sonra örgümüzü 7-8 eşit parçaya bölünüz belli aralıklarla kesme işlemini yapınız tepe kısmının toplanmasını sağlayacakdır sonra bitiriyoruz çiçey yapımı için tepesindeki mavi nokda ise 4-5...
  2. atkılar

atkılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çiçekli Paspaslar

Çiçekli Paspaslar

Bu paspaslarla eviniz çiçek açsın
  4. Çiçekli prizler..

Çiçekli prizler..

prizler priz modelleri priz çeşitleri Melişler bence çok hoş görünüyolar çiçekli prizler..:)ya sizce nasıl..:)
  5. Çiçekli küpeler

Çiçekli küpeler

Küpeler asla kulaklarımızdan eksik olmaz diye düşünüyorum... Küpe takmak hoşunuza gidiyorsa ozman bide bu çiçekli küpeleri deneyin :)

Sayfayı Paylaş