gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çiçekli Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çiçekli ayakkabı çiçekli ayakkabı, 2011, modelleri, desenleri, renkleri, hakkında detaylı bilgiler

Bu senenin bahar-yaz trendini çiçekli desenler oluşturuyor kızlar...Çiçek detaylarını heryerde görmemiz mümkün...

2011 bahar-yaz sezonu için hazırlanan çiçekli ayakkabı modelleri karşınızda

EnCey, nese355 ve Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Süper bunlar ya bayıldım :) Uzun zamandır Nike da Nisan ayında satışa sunulan çiçekli snaker ayakkabıyı almak için can atıyordum ama galiba vazgeçip bu tür bişey alabilirim.
    Çok şık ve orjinal duruyor bence paylaşım için tşk.

PaSikA bunu beğendi.
  3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG]Ayy bu süperr çok hoşuma gittii:)gerçi hepside güzel hoş modeller teşkler paylaşımın için cnmm....

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    İlk model ve babet çok hoşuma gitti yahu:D:D

Çiçekli Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yakası çiçekli kazak modeli

yakası çiçekli kazak modeli

kazak yakası nasıl yapılır kazak yaka modelleri örgü yaka modelleri yakası okul
  2. Kelebekli ve Çiçekli Model:

Kelebekli ve Çiçekli Model:

evet kızı olanlar hanımlar buyrun 7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak. Gerekli büyüklük aşağı yukarı bir çay fincanı tabağı büyüklüğü kadar olacak. Yani...
  3. Çiçekli saç modeli

Çiçekli saç modeli

çiçekli saç modelleri çiçekli saç modelleri 2011 saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, saç modelleri 2011 bayan, çiçekli saç modelleri Pull and Bear 2011 bahar katalogundaki bu masum saç modeline aşık oldum.. Saç üzerine takılan bantları yıllardır severek kullandığımdan çiçeklerden yapılanına da bayıldım:)
  4. Çiçekli yüzük modelleri

Çiçekli yüzük modelleri

çiçekli yüzük modelleri, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz trendleri arasında çiçek desenleri oldukça moda Melek'lerim. Çiçekli ayakkabı, elbise, çanta, toka derken, takılarda çiçeklendi:) Ben çok beğendim, bakalım sizlerde beğenecekmisiniz çiçekli yüzükleri:)
  5. Çiçekli çiçek desenli ayakkabı modelleri arıyorum. .

Çiçekli çiçek desenli ayakkabı modelleri arıyorum. .

Arkadaşlarım çiçekli ve üzerinde çiçek deseni bulunan ayakkabı modelleri arıyorum. Bu konuda sitenizde bir bilgi var mı ? Yok ise bana çiçek desenli ayakkabı modelleriin verebilir misiniz ? Hele birde satın alacağım linki verirseniz allah derim teşekkürler :D:D

Sayfayı Paylaş