gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çiçekli bebek patiği

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çiçekli bebek patiği [​IMG]

çiçekli bebek patiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. mavi çiçekli patik örneği

mavi çiçekli patik örneği

son moda patik örnekleri çiçekli patik örnekleri örneği yazıları çiçekli modelleri örneği dilediğiniz renkde örebileceğiniz ve bebeklerinizin ayağında çiçek açmış havası veren şık ve şirin bebek patik örneği buyrun melekler :):) 4
  3. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  4. El Örgüsü Çiçekli Pembe Bebek Patikleri

El Örgüsü Çiçekli Pembe Bebek Patikleri

çiçekli bebek patiği örgü bebek patiği örgü bebek patik modeli Çiçek işlemleriyle göz alan çok şık bir patik modeli paylaşıyoruz melekler :) Bebekler de şık olur diyoruz ve bu güzel çiçekli patiklerin yapılışına geçiyoruz.. :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 100 gr. Lila 3.5 numara 1 çift örgü şişi...

Sayfayı Paylaş