gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelin tacı modelleri çiçekli gelin tacı çiçekli taçları taç modelleri Havuz başında yada kır düğünü yapanlar için tercih edebileceği gelin tacı modelleri :)

alıntıdır.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Çiçekli Gelin Tacı Modelleri
    Emeğinize sağlık, tam kır düğülerinee uygun taçlar....

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

çok çıtı pıtı çok begendim ya emegine saglık cnm

4. ozgez

ozgez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünleri paylaşmanız çok güzel ama keşke üzerine kendi isminizi yazmasaydınız.
    Bunlar benim kendi fikrimle ürettiğim ve emeğimle yaptığım taçlardır.
    En azından alıntı yazılması gerekli diye düşünüyorum.

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin tacı modelleri 2013

gelin tacı modelleri 2013

gelin tacı modelleri buyrun düğün gününüzdeki gelin başınızı tamamlıyacak tacınızı seçin:)
  2. Taze Çiçekli Gelin başı Modelleri

Taze Çiçekli Gelin başı Modelleri

çiçekli gelin saçı modelleri çiçekli gelin saç modelleri başı topuz yandan saç Tamamen doğallıktan yanaysanız ve gelin başınızı süsleyecek olan aksesuarlarıda yine doğallıktan yana kullanmak istiyorsanız bu gerçek çiçeklerle yapılan gelinbaşı süslemeleri tam size göre Çiçeklerin güzelliğini tazeliğini ve kokusunu tıpkı o güzel ve özel geceniz gibi özel olmasını istiyorsanız şu süslemelere bir...
  3. Yeni gelin tacı modelleri

Yeni gelin tacı modelleri

yeni gelin tacı modelleri, 2011, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar. Gelin başı mkodelinizde gelin tacı mı kullanmak istiyor sunuz? O halde bizde size bu telaşe içersinde bir nebzede olsa yardımcı olalım ve sizlere yeni gelin tacı modellerini sunalım Melek'ler:)
  4. Çok Şık Gelin Tacı Modelleri

Çok Şık Gelin Tacı Modelleri

Bu konu;Gelin tacı modelleri hakkında bilgi vemektedir. Gelin başı ve gelin saç modelleri tasarlanırken, vazgeçilmez aksesuarlardan ve gelinliğin en önemli parçalarından biri olan,Kraliçe ve prenseslerin taktığı taçları gelinlerde kendini bir prenses gibi hisstemek için kullanıyor.İşte düğün hazırlıkları yapan kızlarımız için çok şık gelin tacı modelleri ben evleniyorum bölümümüzde...
  5. 2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

çiçekli gelin saç modelleri, çiçekli gelin başı, 2014 gelin başı modelleri Sevgili melekler, düğün sezonunu yaşadığımız şu günlerde. özellikle ramazan sonrası düğün davetlerinde yine patlama yaşanacak. Eğer siz de bu yaz gelin olacaksanız ve hala saçınız konusunda karrasızsanız, yazın ruhuna uygun harika çiçekli gelin başı modellerinden birini seçebilirsiniz. İşte seçenekleriniz......

Sayfayı Paylaş