gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Çiçekli saç modeli

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

çiçekli saç modelleri çiçekli saç modelleri 2011 saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, saç modelleri 2011 bayan, çiçekli saç modelleri
    Pull and Bear 2011 bahar katalogundaki bu masum saç modeline aşık oldum..
    Saç üzerine takılan bantları yıllardır severek kullandığımdan çiçeklerden yapılanına da bayıldım:)

nese355 bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Çok sade ve hoş tşkler cnmm..

Young bride bunu beğendi.
Çiçekli saç modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yakası çiçekli kazak modeli

yakası çiçekli kazak modeli

kazak yakası nasıl yapılır kazak yaka modelleri örgü yaka modelleri yakası okul
  2. Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

gelin tacı modelleri çiçekli gelin tacı çiçekli taçları taç modelleri Havuz başında yada kır düğünü yapanlar için tercih edebileceği gelin tacı modelleri :) alıntıdır.
  3. Kelebekli ve Çiçekli Model:

Kelebekli ve Çiçekli Model:

evet kızı olanlar hanımlar buyrun 7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak. Gerekli büyüklük aşağı yukarı bir çay fincanı tabağı büyüklüğü kadar olacak. Yani...
  4. Çiçekli yüzük modelleri

Çiçekli yüzük modelleri

çiçekli yüzük modelleri, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz trendleri arasında çiçek desenleri oldukça moda Melek'lerim. Çiçekli ayakkabı, elbise, çanta, toka derken, takılarda çiçeklendi:) Ben çok beğendim, bakalım sizlerde beğenecekmisiniz çiçekli yüzükleri:)
  5. 2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

çiçekli gelin saç modelleri, çiçekli gelin başı, 2014 gelin başı modelleri Sevgili melekler, düğün sezonunu yaşadığımız şu günlerde. özellikle ramazan sonrası düğün davetlerinde yine patlama yaşanacak. Eğer siz de bu yaz gelin olacaksanız ve hala saçınız konusunda karrasızsanız, yazın ruhuna uygun harika çiçekli gelin başı modellerinden birini seçebilirsiniz. İşte seçenekleriniz......

Sayfayı Paylaş