gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çiçekli Tığ İşi Bebek Battaniyeleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebekler için her mevsim bir ihtiyaç olan el örgüsü tığ işi bebek battaniye modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşarak minikleri havalara karşı koruma altına alıyor. Sizler için bu konumuz da kız bebekler için çiçek motifli örgü bebek battaniye modellerinden seçtiğim örnekleri paylaşıyorum. Çiçek motifleri bebek örgü modellerin de sıklıkla tercih edilen ve kız bebeklere de çok yakışan bir detay olarak yer alıyor. Battaniye modellerinde de tercih edilen ve kız bebekler için oldukça renkli modellerden oluşan battaniye modellerini mevsim geçişlerin de olduğu kadar ev ortamların da uyku esnasın da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.
    Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...

RESİMLERİN BÜYÜK HALİ İÇİN TIKLAYINIZ
    kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri kız bebek örgü bebek battaniyesi modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mart 2016
Çiçekli Tığ İşi Bebek Battaniyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi bebek yeleği

tığ işi bebek yeleği

tığ işi bebek yelekleri tığ işi bebek yeleği yelekleri tiğ yeleği
  2. tığ işi bebek yelekleri

tığ işi bebek yelekleri

tığ işi bebek yelekleri tığ işi bebek örgüleri bebekyelekleri tığda yelekleri tığla
  3. Tığ işi çiçekli kolye modeli

Tığ işi çiçekli kolye modeli

tığ işi kolye modelleri tığ işi takı modelleri değişik kolye hobiler
  4. Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyeleri- Tunus örgü işini artık bilmeyen yoktur sanıyorum. Biraz zor ilerleyen bir örgü tipi olsa da örmesi gerçekten zevkli bir örgü tekniğidir diyebilirim sevgili meleklerim. Beğendiğiniz bir deseni motifi tunus işi yaparken bunu örgü modelinize işleyerek tunus işi ile harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle ben tunus işi örgü tipini bebek örgülerine çok...

Sayfayı Paylaş