cici bebe ile kilo alma

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında arfe tarafından paylaşıldı.

1. arfe

arfe Yeni Üye

hanımlar bgn nette gezinip kilo alma yöntemlerini araştırırken karşıma cici bebe çıktı ( çokta severim kendilerini hahaha )
    akşamları yatmadan önce sütle ezip bal veya pekmez karıştırıpta bi kase tüketmek kilo aldırıomuş
    ben bugün başladım 1hafta sonra kaç kilo aldığımı sizlerle paylaşıcam

2. arfe

arfe Yeni Üye

hanımlar ben akşamları cici bebe yedimde yattım tam 4 gün boyunca gün içindede mutlaka 1kere ara öğün olarak yedim ve 4 günde 1.5 kilo aldım şimdi durmak yok cici bebeye devam :D işe yarıyor zayıflara tavsiye ederim

3. gulizturan

gulizturan Yeni Üye

sağlıksız kilo aldırmaz mı ama:(

cici bebe ile kilo alma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  2. Şeker Yeme Kilo Alma

şeker yeme oyunları şeker yeme oyunu Diyet yaparken en büyük sorunlarımızdan biride alıştığımız şeker miktarını azaltmaktır. Küçük detaylar ile şeker miktarını azaltmak elimizde. 1- Çay, kahve veya mısır gevreğine şeker eklemeden içmeye başlayın. 2- Kahverengi şeker kandırmacalarına aldanmayın bütün şekerler vücudunuzda aynı etkiyi yaratacağından kullanmaktan kaçının. 3- Yediğiniz ekmek,...
  3. İbrahim Saraçoğlu kilo alma

ibrahim saraçoğlu kilo, ibrahim saraçoğlu kilo alma, ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü, ibrahim saraçoğlu kilo alma yöntemleri, ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları, ibrahim saraçoğlu kilo almak, ibrahim saraçoğlu kilo almak için, bitkisel kilo alma yolları, kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alabilirim, kilo almak istiyorum Her ne kadar zayıflamak isteyenler çoğunlukta...
  4. Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti istiyorum lütfen bana da kilo almak için önerilerde bulunun kızlar.
  5. Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri

Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri nelerdir kilo almak istiyorum lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cicibebe kilo aldırırmı

,
  2. gebelikte cicibebe

,
  3. cicibebe ile kilo alanlar

,
  4. cicibebe ile kilo alma