gebe
  1. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cicim ayı diye bişey yok :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında huysuz83 tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar çokmoralim bozuk desteğinize ihtiyaım var 1,5 aylık evliyim ve eşimle sürekli kavga ediyoruz nişanlıykende böyleydik birbirimize zarar veryoruz artık ben çenemi tutamıyorum o sinirine hakim olamıyo evliliğin ilk ayları böylemi geçiyo düzelicekmi çok mutsuzun odamutsuz napıcaz blmiyorum:(

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım beni yanlış anlamanı istemem ama siz saygıyı ve sevgiyi nişanlıyken bitirmişsiniz.Özelliklede saygının olmadığı yerde sevgiden bile söz edilemezken şu anki durumunuz elbette ki normal..Henüz yolun başında çok yeni evli biri olarak ilk önce sana tavsiyem çocuk yapmak için biraz bekleyin çünkü öncelikle kendi aranızdaki sorunları halletmeye çalışın.Birbirinizi kırmadan saygı çerçevesi içerisinde karşılıklı olarak benlentilerinizi belirtin.İki kişi bağırıyorsa zaten kimse birşey anlayamaz da anlatamazda o yüzden biri konuşurken diğerinin onu dinleyip sakin olması gerek:)Umarım en kısa zamanda sorunlarınız düzelir ve gerçek cicim aylarını bir ömür boyu hergün yaşarsınız tatlım:)

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Canım nişanlıyken sizin kavgalarınız başlamış iyi düşünseydin keşke umarım bu olanlar geçer birdaha yaşamazsınız ....

4. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşş geçer nişanlıyken sorunlarımı oldu ama öle öften pöften nie öle dedin nie böle dedim eşim bana aşıktı çok seviyodu onun aşırı sevgisini kaldıramaıdm sanırım çünkü diğer ilişkileirmde hep üülne ezilen ben oldum eşim çok fazla değer verdi bana ben şımarıdm sanırım çok ayrılmayı denedik ama olmadı o bırakmadı bende huysuzum kabul ediyorum ilk başlarda bööyle değildi psikolojisinide ben bozdun ne olur dua edin çok yoruldu kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum :(

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    inş geçer cnm ama biraz geç kalmışsın gibi geliyo bana saygı sevgi bitmiş inş düzelir

6. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet malesef sevi var ama saygıyı kaybettik nası yapıcaz nası tamir edicez bişlmiyorum eşimi evlilk danışmanına gitmek için ikna ettim inşş her şey düzelir yoksa bu şekilde hayat geçmezki cehennemde gibiyim evlililkten hiç bişey anlamadım :(

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    mawi arkadasimiz düsüncelerimi söylemis zaten

8. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok zor bi durum sevgılınle kavga ettıgınde bıle ınsanın canı sıkılıyo moralı bozuluyo deılkı evlıyken daha zordur tabi tahmın edebiliyrm canım inş duzelır.

9. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :( off bende nişanlıym ve seninle aynı problemleri şuan ben yaşıyorum. napıcamı bilmiorm.Allah yardımcımız olsun. seni çok hemde çok iyi anlıyorum canım yaa nie böyle ya nie böyle bu hayat... :(

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    nişanlıyken bitmiş zaten evliliğe pek bişi bırakmamışsınız

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    adminime katılıyorum canım üzülme ama lütfen....

12. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım çözülmeyecek hiç birşey yoktur..evlilik sürecinde olur böyle şeyler..bence herşey senin elinde zaten demişsin kendin ben bozuyorum moralini diye..sende sinirlenme herşeye yada alttan al bence danışmana gidin beraber..zaten sevginiz bitmemiş..sevgi bitmeyen yerde herşey çözülür..moralini bozma..herşey gönlünce olsun

13. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sm4260 canım allah yardımcınız olsun şeytan çok uğraşıyo kıt,rmamaya çalışın benim yaşadığm pişmanlığı yaşamanı istemem kadına çok iş dşüyo alttan al sakin ol ben çok pişmanım herşey
    i büyttüme inşş bundan sonra düzelir dua edelim birbirimize kuzum...

14. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim şikercim gidicez inşş ikna eettim eşimi oda bıktı oda çok yıprandı mutlu huzurlu olmak istiyoruz farkında olamaızada güzel sizde dua edin olurmu destekleriniz için çok teşekkür ederim melekler :)))

15. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Canım sabret eğer ki seviyorsan o sinirli olduğunda dinlemeyi öğrenmelisin. Bak benim başıma da senin yaşadıklarına yakın şeyler geldi. Kaybetmek istemiyorsan susmayı öğrenmelisin. Kolay olan ayrılmak. Söz gümüş ise sukut altındır.

cicim ayı diye bişey yok :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-sen yoksun diye

uğur ışılak-sen yoksun diye

Varlığım sır oldu Sen yoksun diye Hayalin yar oldu Sen yoksun diye Şahittir dört duvar Hep yokluğun var Ağlar hatıralar Sen yoksun diye Çile çekmedim yar Sensizlik kadar İçimde bir sen var Sen yoksun diye Vuslata dargınım Estim durgunum Hasrete vurgunum Sen yoksun diye Her dem ah çekişim Boynumu büküşüm Dağılıp çöküşüm Sen yoksun diye
  2. Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu?

Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu?

Yoksa Teknoloji diye birşey yok mu? adamın yerinde olmak istemezdim sar sar bimez be adam ağızındaki sigarayı atsana felakete sebep olacaksın... iğreeenç bir daha dondurma istemem...
  3. Ayrilmak yok diye yeminimiz var....

Ayrilmak yok diye yeminimiz var....

ayrılmak yok ayrılmak yok diye diye şiir alinti
  4. ayrılık diye bir şey yok ..

ayrılık diye bir şey yok ..

Ayrılık diye bir şey yok. Bu bizim yalanımız. Sevmek var aslında, özlemek var, beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Güneş çoktan doğdu. Uyanmış olmalısın. Saçlarını tararken beni hatırladın, değil mi? Öyleyse ayrılmadık. Sadece özlemliyiz ve bekliyoruz. Zamanı hatırlatan her şeyden nefret ediyorum. Önce beklemekten. Ömür boyunca ya bekliyor ya bekletiyor insan. İkisi de kötü, ikisi...
  5. Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Meleklerim bebeğim olacakta acaba cinsiyetini nasıl tahmin ediyoruz bunu tahmin etmek mümkün mü nasıl olurda öğrenebilirim bunu bu hususta neler var yardım edin lütfen.

Sayfayı Paylaş