cicim ayı diye bişey yok :(

huysuz83

Yeni Üye
Üye
cicim ayı diye bişey yok :(
slm arkadaşlar çokmoralim bozuk desteğinize ihtiyaım var 1,5 aylık evliyim ve eşimle sürekli kavga ediyoruz nişanlıykende böyleydik birbirimize zarar veryoruz artık ben çenemi tutamıyorum o sinirine hakim olamıyo evliliğin ilk ayları böylemi geçiyo düzelicekmi çok mutsuzun odamutsuz napıcaz blmiyorum:(

Canım beni yanlış anlamanı istemem ama siz saygıyı ve sevgiyi nişanlıyken bitirmişsiniz.Özelliklede saygının olmadığı yerde sevgiden bile söz edilemezken şu anki durumunuz elbette ki normal..Henüz yolun başında çok yeni evli biri olarak ilk önce sana tavsiyem çocuk yapmak için biraz bekleyin çünkü öncelikle kendi aranızdaki sorunları halletmeye çalışın.Birbirinizi kırmadan saygı çerçevesi içerisinde karşılıklı olarak benlentilerinizi belirtin.İki kişi bağırıyorsa zaten kimse birşey anlayamaz da anlatamazda o yüzden biri konuşurken diğerinin onu dinleyip sakin olması gerek:)Umarım en kısa zamanda sorunlarınız düzelir ve gerçek cicim aylarını bir ömür boyu hergün yaşarsınız tatlım:)

Canım nişanlıyken sizin kavgalarınız başlamış iyi düşünseydin keşke umarım bu olanlar geçer birdaha yaşamazsınız ....

inşş geçer nişanlıyken sorunlarımı oldu ama öle öften pöften nie öle dedin nie böle dedim eşim bana aşıktı çok seviyodu onun aşırı sevgisini kaldıramaıdm sanırım çünkü diğer ilişkileirmde hep üülne ezilen ben oldum eşim çok fazla değer verdi bana ben şımarıdm sanırım çok ayrılmayı denedik ama olmadı o bırakmadı bende huysuzum kabul ediyorum ilk başlarda bööyle değildi psikolojisinide ben bozdun ne olur dua edin çok yoruldu kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum :(

evet malesef sevi var ama saygıyı kaybettik nası yapıcaz nası tamir edicez bişlmiyorum eşimi evlilk danışmanına gitmek için ikna ettim inşş her şey düzelir yoksa bu şekilde hayat geçmezki cehennemde gibiyim evlililkten hiç bişey anlamadım :(

Çok zor bi durum sevgılınle kavga ettıgınde bıle ınsanın canı sıkılıyo moralı bozuluyo deılkı evlıyken daha zordur tabi tahmın edebiliyrm canım inş duzelır.

slm arkadaşlar çokmoralim bozuk desteğinize ihtiyaım var 1,5 aylık evliyim ve eşimle sürekli kavga ediyoruz nişanlıykende böyleydik birbirimize zarar veryoruz artık ben çenemi tutamıyorum o sinirine hakim olamıyo evliliğin ilk ayları böylemi geçiyo düzelicekmi çok mutsuzun odamutsuz napıcaz blmiyorum:(

:( off bende nişanlıym ve seninle aynı problemleri şuan ben yaşıyorum. napıcamı bilmiorm.Allah yardımcımız olsun. seni çok hemde çok iyi anlıyorum canım yaa nie böyle ya nie böyle bu hayat... :(

Geri