cicim ayı diye bişey yok :(

Canım beni yanlış anlamanı istemem ama siz saygıyı ve sevgiyi nişanlıyken bitirmişsiniz.Özelliklede saygının olmadığı yerde sevgiden bile söz edilemezken şu anki durumunuz elbette ki normal..Henüz yolun başında çok yeni evli biri olarak ilk önce sana tavsiyem çocuk yapmak için biraz bekleyin çünkü öncelikle kendi aranızdaki sorunları halletmeye çalışın.Birbirinizi kırmadan saygı çerçevesi içerisinde karşılıklı olarak benlentilerinizi belirtin.İki kişi bağırıyorsa zaten kimse birşey anlayamaz da anlatamazda o yüzden biri konuşurken diğerinin onu dinleyip sakin olması gerek:)Umarım en kısa zamanda sorunlarınız düzelir ve gerçek cicim aylarını bir ömür boyu hergün yaşarsınız tatlım:)

adminime katılıyorum canım üzülme ama lütfen....

canım çözülmeyecek hiç birşey yoktur..evlilik sürecinde olur böyle şeyler..bence herşey senin elinde zaten demişsin kendin ben bozuyorum moralini diye..sende sinirlenme herşeye yada alttan al bence danışmana gidin beraber..zaten sevginiz bitmemiş..sevgi bitmeyen yerde herşey çözülür..moralini bozma..herşey gönlünce olsun

sm4260 canım allah yardımcınız olsun şeytan çok uğraşıyo kıt,rmamaya çalışın benim yaşadığm pişmanlığı yaşamanı istemem kadına çok iş dşüyo alttan al sakin ol ben çok pişmanım herşey
i büyttüme inşş bundan sonra düzelir dua edelim birbirimize kuzum...

teşekkür ederim şikercim gidicez inşş ikna eettim eşimi oda bıktı oda çok yıprandı mutlu huzurlu olmak istiyoruz farkında olamaızada güzel sizde dua edin olurmu destekleriniz için çok teşekkür ederim melekler :)))

Canım sabret eğer ki seviyorsan o sinirli olduğunda dinlemeyi öğrenmelisin. Bak benim başıma da senin yaşadıklarına yakın şeyler geldi. Kaybetmek istemiyorsan susmayı öğrenmelisin. Kolay olan ayrılmak. Söz gümüş ise sukut altındır.

sm4260 canım allah yardımcınız olsun şeytan çok uğraşıyo kıt,rmamaya çalışın benim yaşadığm pişmanlığı yaşamanı istemem kadına çok iş dşüyo alttan al sakin ol ben çok pişmanım herşey
i büyttüme inşş bundan sonra düzelir dua edelim birbirimize kuzum...

inş. cnm Allah yardımcımız olur,Rabbim büyük..son pişmanlık fayda etmiyo bunu biliorm ama olmuo :( bi sinirle neler cıkıo ağzımdan anlatamam.bi de düğün stresi var ne olur,nasl olur,yok şu şunu demiş bu bunu demiş...bilirsin sonra başlıyoruz kavgaya..

evet cnm biliyorum benimde azımdan nelr çıktı sinirle insan okadar pişman oluyoki bi bakmışsın saygı kalmamış kendini tut canım onlar bizim sevdşikleirmiz aslında en sevdiğimize en büyük zararı veriyoruz benim yaptım hatayı sende yapma dikkatli ol sabırlı ol ...

evet cnm biliyorum benimde azımdan nelr çıktı sinirle insan okadar pişman oluyoki bi bakmışsın saygı kalmamış kendini tut canım onlar bizim sevdşikleirmiz aslında en sevdiğimize en büyük zararı veriyoruz benim yaptım hatayı sende yapma dikkatli ol sabırlı ol ...

haklısn canm bi tek onlar kahrımızı çekio die onların üstüne gidiorz :( canım ama çok sorunlar yaşıorz ya herşey,herkes bişy dio dayanamıorm artk..

Geri