gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çift görme belirtileri hastalığını yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım dönem dönem çif görüyorum. Böyle bir hastalık varmış diye bir yerde okumuştum. Bu çif görme hastalığının belirtileri ve tedavi süreciyle ilgili bana bilgi verin nolur.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

çift görme belirtileri hastalığını yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çift görme..

Çift görme..

Çift görme çok geniş bir hastalık grubunda görülebilen bir belirtidir. Sebepleri: ► Göz kaslarını ve sinirlerini etkileyen hastalıklar : Diabet, multipl skleroz, beyin kanamaları, beyin damarı tıkanmaları, tiroid hastalıkları, geçirilmiş ameliyat ve travma.. ► Göz hastalıkları : Kornea düzensizlikleri ve lekeleri, retina dekolmanı, maküla hastalıkları.. Tedavi : Öncelikle çift görmeye sebep...
  2. arkadaşlarım hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yazar mısınız

arkadaşlarım hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yazar mısınız

hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yani adetimin üzerinden ne kadar geçtikten sonra test vs yaptırayım. Birde gebelik testi mi kan testi mi ben iğneden korkuyorum yahu :) HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  3. Çift Görme Teşhis ve Tedavisi Hakkında Bilgiler

Çift Görme Teşhis ve Tedavisi Hakkında Bilgiler

çift görme nedir teşhisi tedavisi belirtileri tedavi süreci ile ilgili bilgiler burada melekler Göz hastalıklarından biri olan Çift Görme rahatsızlığı hakkında daha önce sizinle bilgiler paylaşmıştık melekler :) Şimdi de çift görme rahatsızlığının teşhis ve tedavisi ile ilgili bilgiler sunmak istiyoruz sizlere; Gözlerdeki bir sinir veya adale sorunu nedeniyle bir göz diğerine göre sapma...
  4. gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik en erken gebelik belirtileri nelerdir
  5. Çift görme yapan nörolojik hastalıklar hangileridir?

Çift görme yapan nörolojik hastalıklar hangileridir?

Çift görme paralel olması gereken görme aksının bozulması sonucunda oluşur. Görme aksındaki kayma sonucunda şaşılık oluşur. Bu durumda hasta, tek gözüyle baktığında tek gördüğü halde her iki gözle baktığında objelerin retinaya farklı açılarda düşmesi nedeni ile çift görür. Çift görme göz kaslarında, göz kaslarına giden sinirlerde veya beyindeki bir hastalık sonucunda oluşabilir Her iki gözle...

Sayfayı Paylaş