gebe
  1. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Çift karakterli değilim diyen ikizler buyrun...

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında minel tarafından paylaşıldı.

Sizlerde karsılaşıyorsunuzdur muhakkak bayanlar ikizlerim dediğimde gözü korkuyo milletin yaa tırsmışlar ikizlerden :haha: aynı dertten muzdarıp olan bayanlar yorumlarınızı bekliyorummm... :yahoo:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Mayıs 2011
  2. Nazan...

Nazan... Forum Okuru

Evet ikizlerim Nesi var ikizlerin ki :D
    Yalan hepsi ben burclara inanmiyorum
    Bi 2 kisi ikizin yaptiki icin her kesi elestirmeyin saygilar.... :)

3. gemini

gemini Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çift karakterli kötü bi özellik değildir ki ne yani ben kararlarımı anlık veriyosam bu benim sorunumdur :sigara:
    ve evet ben çok karşılaşırım :)
    xy- bende seni çok sevdim cnm ne burcusun?
    xx- ikizler tatlım :)
    xy- yaaaaa şeyyy ikizler için çift karakterli diyolar biliyosundurr
    xx- sanada iyi günlerrr.. :))
    böle yani bence ikizler burcu olmak ayrıcalıktır çift karakterliyiz ama iki yüzlü değiliz aniden karar değiştirebilmemiz kimseye zarar vermiyo sonuçta.. bizden başka :Laie_23:

4. berfin sayılır

berfin sayılır Forum Okuru

ya evet ya bize 2 yüzlü diyolar :dark ama değiliz :dilektut:bizler birer meleğiz:melek::nazar:

:heyo::yeah::oyna:bu arada animasyomlar yıkılıyooo:cal::kutlama1::kutla:

Çift karakterli değilim diyen ikizler buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karakterli bebekler

karakterli bebekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tek Yumurta Çift Yumurta İkizleri İle İlgili Bilgiler

Tek Yumurta Çift Yumurta İkizleri İle İlgili Bilgiler

tek yumurta ikizleri çift yumurta ikizleri Sevgili melekler, özellikle tedavi yöntemiyle gebelik yaşayanlarda çoğul gebelik görülme sıklığı daha fazladır. Eğer siz de tedavi görerek gebe kaldıysanız sizin de tek yumurta ikizi, çift yumurta ikizi ya da daha fazla bebeğiniz olabilir. Bu yazımızda ikiz gebelikler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) Tıp literatüründe çoklu doğum...
  3. İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi İkizler burcunu nasıl bilirsiniz diye bana sorarsanız ikizler burcu melekler bana kızmasın ama biraz tutarsız buluyorum. Benim tanıdığım ikizler çok sabit fikirli değil bir gün kızdığını diğer gün sevebiliyor. Ama onun dışında çok iyi bir sırdaşlar, çok pratik insanlar. Bakalım ikizler burcunun dekorasyon zevki nasılmış? Çok...
  4. Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Melekler işte size çok güzel tavsiyeler ben beğenerek okudum sizinde okumanız için paylaşmak istedim . Eşinizden boşanmak istemiyorsunuz. Anlaşamıyor, sık sık tartışıyorsunuz ancak onu hala sevdiğiniz için kaybetmek niyetinde değilsiniz. Bu noktada ipleri elinize almalı ve eşinizi geri kazanmalısınız. Kocamla ...anlaşamıyorum, evliliğim bitsin istemiyorum, kocamı geri kazanmak ve evliliğimi...
  5. Tek Yumurta veya Çift Yumurta İkizi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tek Yumurta veya Çift Yumurta İkizi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İkiz gebelik (hamilelik) ne zaman belli olur? kaçıncı haftada anlaşılır? tek yada çift yumurta ikizleri oldukları hangi haftada belli olur konusunda anne adaylarının sıkça sorduğu sorular cevapları detaylarıyla birlikte yazımızın devamında. İkiz gebelik kaçıncı haftada belli olur? Gebeliğin ilk haftasında yapılan ultrason muayenesinde ikiz gebelik olduğu saptanabilir ancak, daha net olarak...

Sayfayı Paylaş