gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çift rahimim var çocuğum olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir sorum olackti yeni evlendim ve doktora gittim cift rahimim varmis cocugum olurmu olmazmi yorumlarinizi bekliyorm

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu kesinlikle Allahın bir lütfu bu durumdan korkmamalısınız ve üzülmeyiniz çünkü her kadına göre iki kat daha fazla anne olma şansına sahipsiniz :)

çift rahimim var çocuğum olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda tinnitus olur mu

Çocuklarda tinnitus olur mu

Cevap 38: Evet.Rahatsız edici subjektif tinnitus çocuklarda erişkinlerdeki kadar sık olduğu halde çocukların tinnitustan kendiliğinden şikayetine seyrek rastlanır. Literatür taramasında çocuklarda tinnitus ile ilgili yayın sayısı oldukça azdır. Normal okula giden sağlıklı çocuklarda tinnitus rastlanma oranı %29′dur ve sorulduğunda %10′u tinnitustan şikayetçidir. Orta ve ileri derecede işitme...
  2. Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Kolestrol yüksekliği, çocuklar söz konusu olunca pek akla getirilmeyen bir konudur. Erişkinlerdeki yüksek kolestrol düzeylerinin kalp hastalıkları ve felçle ilişkisi bilinmektedir. Yapılan çalışmalar, bunların temelinin çocuklukta atıldığını göstermektedir. Son yıllarda obez çocukların sayısındaki artış da göz önüne alındığında, özellikle ailede kolestrol yüksekliği de varsa çocuğun da bu...
  3. spiral varken gebelik olur mu?

spiral varken gebelik olur mu?

selam benim adetim15 gün geikti tes aldım silik çıktı .aaba hamilemiiym.işin tuhafı spiral var.beni aydınlatcak olan var mı? aynı durum yaşamış olanlar varsa baa yazarsa çok sevinirim:oppucuk: :oppucuk:
  4. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  5. Rahim filmi (HSG) sonrası kanama olur mu?

Rahim filmi (HSG) sonrası kanama olur mu?

rahim filmi çektim kanama oldu,rahim filmi sonrası kanama olanlar,rahim filmi sonrası komplikasyonlar,rahim filmi sonrası yaşanan durumlar,rahim filmi hakkında bilgiler Çok az miktarda kanama, damla damla lekelenme olabilir, Kanamanın bir iki gün içerisinde kesilmesi gerekir, bu sürede kesilmezse doktorunuzla tekrar irtibata geçmeniz gerekir. Rahim filmi (HSG) sonrası adet...

Sayfayı Paylaş