gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Çift RenkLi ALyansLar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Çift RenkLi ALyansLar
    ciddende çok şık alyans modelleriymiş :) tşk ederiz paylaşımın için + rep :D
    ha bu arada konunda köprü kurdum haberin olsun :D:D

3. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

bende teşekkür ederim mesajın artı rep'in için :)

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten çok güzeller ve emek vermişsiniz bayağı birde çok düzenli almışsınız konuyu teşekkürler arkadaşım...emeğe saygı + rep

Çift RenkLi ALyansLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü çiftler alyans seçerken nelere dikkat ettiler, nasıl karar verdiler? Atasay'ın Dergisi'nde yayınlanan röportajda ünlülere bu sorular yönetildi.. İşte verdikleri yanıtlar.. Demet Şener - İbrahim Kutluay Demet Şener: Sade ve uzun süre severek takılabilecek bir model olmasına dikkat ettim. Sade ve klasik bir model tercih ettim. Alyansımı hiç değiştirmeyi düşünmüyorum. severek kullanıyorum...
  3. Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn'de Çift Renkli Nick Yaz Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır MSN Plus kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce Msn Plus durum kodları konusunu paylaşmıştık. Şimdi de merak edenler ve uygulamak isteyenler için Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır anlatmak istiyoruz.. :) Nickinizde Diğer Değişiklikler için Aşağıdakileri yapın..Kolay Gelsin RenkLer İçin Kodlar...
  4. Farklılık Arayanlar İçin Renkli Alyans Modelleri

Farklılık Arayanlar İçin Renkli Alyans Modelleri

renkli alyans modelleri, ilginç alyans modelleri, alyans modelleri, iki renkli alyans modelleri, siyah alyans modelleri Alyans modeliniz için farklı ve sıradışı bir tasarım istiyorsanız son zamanlarda evlenecek çiftlerin gözdesi haline gelen renkli alyans modellerini size tavsiye edebiliriz. Oldukça şık ve farklı duran renkli alyans modelleri ile ilgili görsel örnekler sizlerle birlikte;)...

Sayfayı Paylaş