gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

general mobile telefon çeşitleri general mobil telefon çeşitleri gm [​IMG]
    General Mobile, çift SIM kartla çalışan DST11 modelini Türkiye pazarına sundu.

DST11’in bir önceki modelden en önemli farkı ise tuş takımı ile kayan kapak tasarımı.

Çift anteni sayesinde iki farklı operatörün kartlarının aynı anda çalışmasına olanak sağlayan DST11, sol tarafındaki arama tuşu ile birinci hattı sağ tarafındaki arama tuşu ile ikinci hattı kullanmanıza olanak sağlıyor.

Aynı zamanda farklı hatlara gelen çağrıları bekletme ve çağrılar beklerken başka bir arama yapmanıza olanak sağlayan DST11, aynı anda istenilen hattan SMS yollamaya-almaya olanak sağlıyor.

Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smile'dan 'çift sim kartlı' cep telefonu

Smile'dan 'çift sim kartlı' cep telefonu

twinsim fabrika ayarları twinsim yetkili servis teknik servis Smile Holding Genel Koordinatörü Emre Alkin, Smile Dağıtımda bu yıl için 400 milyon dolarlık ciro ve mağaza sayısını 1200’e çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi. Smile Dağıtım A.Ş’nin 2008 yılı başında pazara sunduğu çift sim kartlı cep telefonu Twinsim, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Alkin, Smile Holdingin bir...
  2. Smile, ’çift kartlı cep’e girdi

Smile, ’çift kartlı cep’e girdi

Smile Holding bünyesindeki Smile Dağıtım, Çin’de ürettirip Türkiye pazarına sunduğu çift sim kartlı cep telefonu Twinsim’i 800 mağazasında satışa sundu. Smile Holding Genel Koordinatörü Emre Alkin, Smile Holding’in bu yıl 400 milyon dolarlık ciro hedeflediğini belirterek, çift sim kartlı cep telefonunun satışları eskisinden daha da hızlı artırabileceğini söyledi. SMILE Dağıtım, Çin’de...
  3. Çift sim kartlı cep telefonları toplatılıyor

Çift sim kartlı cep telefonları toplatılıyor

Telekomünikasyon Kurumu (TK) Başkanı Tayfun Acarer, piyasada satılan 8 ayrı çift sim kartlı cep telefonunun teknik özelliklerinin standartlara uygun olmadığını tespit ettiklerini bildirerek, kısa sürede adlarını açıklayacakları bu ürünlerin iade edilebileceğini ve toplatılacağını kaydetti. Acarer, önceki gün düzenlediği sohbet toplantısında, çift sim kartlı telefonların son dönemde çok...
  4. General mobile DST Diamond

General mobile DST Diamond

general mobile dst diamond general mobile dst diamond radyo yükleme radyo nerede radyosu nerde nerede Sevgililer gününe özel indirimi ile şu sıralar televizyonlardada karşımıza çıkan bu telefonu yakından inceledim Melek'ler.Dışı kadar iç tasarımıda güzel olan ve önemlisi tam bir bayana özel olan bu telefonun fiyatı şu sıralar indirimde ve 449 TL. Alacak olanların kaçırmamasını tavsiye...
  5. General Mobile Surf için oyunlar varmı

General Mobile Surf için oyunlar varmı

merhaba kızlar 2 yaşındaki küçük kızım için telefonuma yükleyebileceğim gıdıklanan kedi yada uçan balonlar gibi çocukların anlayabileceği küçük çaplı oyunlar gerekli bana bildiğiniz ücretsiz programlar varmı acaba çozuğumun zekası için istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. tşekkürler. Hande

Sayfayı Paylaş