gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Çiftçi Penguen (Penguin Farmer)

Konu, 'Oyunlar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Tıpkı bahçivanlar diyarı dibi bu oyunda bir bahçe smilasyonu ve web tarayıcısı üzerinden download etmeden oynanabilen bir oyundur... Bu oyunda da görsel öğeler oldukça canlı tutulmuştur... [​IMG]

Oyun genel hikaye bölümü:
    Onlara Sebze Yetiştirmede Yardım Et!

Dünya Bir Tehlike Altında!
    Kutup penguenleri, Dünaya açlığına karşı savaş açmaya ve Gezegenimizi, yaşam için daha iyi bir yer haline getirmeye karar veriyorlar.

Sende onlara katıl, donmuş buz parçaları arasında onlar için bir vaha yarattık ve oraya kuzey ve güney bölgelerinden tüccarlar getirdik, burada modern bir köpek takımı ve kızak motoruyla yaşamına başla, daha sonra inanılmaz şekilde lezzetli sebzeleri yetiştir ve güzel gökkuşağının bütün renklerinde çiçekler yetiştir.

Sevimli penguenlerin anaokuluna destek ol ve onların yaşamlarında önemli bir yere al...

Yollar, göller ve fıskiyelerle en çekici bahçeyi yarat ve sende iyi ve onurlu bir penguen olarak, Penguenler Tarihine Adını Yazdır. Haydi, gidelim!

Oldukça eğlenceli ve bi o kadar da basit görünüyor... Çocuklarımız için eğlenceli bir oyun olabilir diye düşünüyorum.. üstelik savaş oyunlarının bu kadar yaygın olduğu bu dönemde çokcuklarımızı şiddetten uzak tutmuş ve zeka gelişimine yardım etmiş oluruz =)

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    oyun için nereye tıklıcaz bulamadım tafff:24:

3. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Ben bu oyunu beğenmedim Mstar daha güzel:dil:

Çiftçi Penguen (Penguin Farmer) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. penguenler

penguenler

penguenli lif örneği hiç görülmemiş lif örnekleri penguenli modelleri modeli penguen örnekleri Antartika 'da uzun kutup gecesi, gunesin ufuktan yukselmesiyle biter ve alti ay surecek gunduz baslar. * Cok gecmeden smokinlerini giymis penguen suruleri, kisa bacaklari uzerinde hoplayarak ilerlemeye baslar. Onlerinde yurumeleri gereken yuzlerce kilometre buzlu yol vardir. * Ve onlar 1...
  2. Çiftçi

Çiftçi

Alın teriyle kazandığını yiyen sabırlı, varlıklı bir insana delalet eder.Çiftçi olup ekin ektigini gören, ticareti için çalisir. Ziraatçi görmek, helalinden kazançla yorumlanir. Tarlayi sürüp tohum ektigini gören, hayir ve iyilik yapar. Bütün sartlari tamam olmak üzere tarla sürmek ve ekmek nimet, ikbal ve devlet ile tabir olunur. Tarla sürdügünü gören evlenir. Carefer-i Sadik (ra)'a göre:...
  3. Örgü Penguen

Örgü Penguen

penguen örgü penguen penguenli
  4. Penguenlerin öyküsü

Penguenlerin öyküsü

-Münzeviye ithaf olunur :minik: * Antartika 'da uzun kutup gecesi gunesin ufuktan yukselmesiyle biter ve alti ay surecek gunduz baslar. * Cok gecmeden smokinlerini giymis penguen suruleri , kisa bacaklari uzerinde hoplayarak ilerlemeye baslar. Onlerinde yurumeleri gereken yuzlerce kilometre buzlu yol vardir. * Ve onlar 1 adimda yalnizca 10 cm ilerleyebilir. * Ama dakikada 120 adim...

Sayfayı Paylaş