gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Çiftlere sessiz sevişin uyarısı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Çiftlere sessiz sevişin uyarısı
    RİZE’NİN Çamlıhemşin İlçesi, Ayder Yaylası’nda bulunan bir otelin odalarına, müşterilerin uyması için asılan kural listesi hem şaşırttı hem güldürdü. Uyarı yazısında “Sıcak su saat 16.00’da verilir, çok acilse tencerede ısıtırız. Hijyen ve sessizlik için ahşap katlarda ayakkabı ile dolaşmayınız” sözleri yer aldı. Gürültü yapanlar ise ilginç bir şekilde uyarıldı: Dolaşanlar teşhir edilir. Odalar arasındaki bölme ahşaptır ve ses izolasyonu yoktur. En ufak gürültü diğer odalardan çok rahat duyulur, çiftlere önemle duyurulur. Yaylamızda kanalizasyon olmadığından ve tuvaletsiz kalmak istemiyorsanız tuvalet kağıdı veya başka cisim atmayınız, taşarsa temizlemeyiz. SIKIYSA İÇ

Oda kurallarının gözdağı veren son maddeleri şöyle: Yemeklerde mönü dışında isteyeceğiniz her şey ekst- radır. Siz içtikçe memnun oluruz. Odalarda ve tesis içinde sigara içme cüretini gösterenleri tebrik ederiz.
    akşam

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Çiftlere sessiz sevişin uyarısı
    :hhh:ne bu ya komedi gibii paylaşımın için teşekkürler canım

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çiftlere sessiz sevişin uyarısı

haha ne o seslimi sevişiolarmış :D:D:D:D zuhahahaha niahahıhah
    allahım yaa türk işi iştee :D

Çiftlere sessiz sevişin uyarısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Söz: Sezen Aksu Müzik: Sezen Aksu, Kıvanch K. Say bakalım yılları bir hesaba vur Hangi anı anında yaşadın Diyebilir misin ki tek doğru budur Bir düşün kaç kere ev bark döşedin Soluklan azıcık bir ara ver bir dur Madem kalbini kalbime taşıdın Aşkı savunmayı öğrenir gurur Ne beni değiştir ne bana uy Savaşma seviş benle Hayata karış benle İyi günde kötü günde Olmaya çalış benle Savaşma seviş...
  2. Emirkan - Sessiz Sessiz

Emirkan - Sessiz Sessiz

cok cektim cok benim kadar cekmesakim sevmek mi zor? sevilmek mi benim hakkim? daha fazla ta$iyamam bilmenlazim habersizce cok sevildin imkansizim olsem debil gul sen debil beni kucuk gorsen de bil sessiz sessiz arayan o ki$i benim biraktigim o gullerin hepsi senin CADDE CADDE SOKAK SOKAK YAZDIELIM SEVIYORUM KESCEZAMI SEVGILIM X2
  3. sessiz Sevmeler

sessiz Sevmeler

“İki varlık iki yürek atar dururmuş uzaklarda... ....ve bu varlıkların kalpleri kanarmış her gece” Kalbim hep kanamaya mahkum sanki. Bir kez de kanamasa sanki.. olmaz mı.. Her zaman tek başıma yaşadım sevdamı. Tek kişilik dünyamda çok kişilik sevdim... kocaman sevdim.. Sitem değil bu sözlerim sakın ha yanlış anlama sevgili.. Gönül kırgınlığı bu.. ama sana değil.. sen...

Sayfayı Paylaş