gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çığ

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yakınlarınız yüzünden başınıza dert gelecek ve sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Yakınlarınız yüzünden başınıza dert gelecek ve sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Rüyasında çığın indiğini gören kimse aklından geçmeyen bir haber alır.

Çığ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül
  2. Grup Çığ - Başındaki Yazma

Grup Çığ - Başındaki Yazma

Başındaki yazmayı da sarıya mı boyadın Neden saradın soldun da sevdaya mı uğradın Tokattan mı geliyon da kız sen almuslu musun Ben seni alacağım da söyle namuslu musun Yola yolladım seni de yollar yollasın seni Hızır elinden tutsun da bana yollasın seni
  3. Grup Çığ - Aybüke

Grup Çığ - Aybüke

Yine düştüm hasretine Kar altında perçemine İçim gül gülistan olur Sen gelince hayalime Dağlarında keklik oldum Gözlerin avcı peşimde Aybükem oy Aybükem oy Pusular önünde yaralım oy Aybükem oy Aybükem oy Ahuzar içinde kaldığım oy Sızın uyur şu koynumda Resmin Sararmaz albümde Zemheride buz çözülür Elin elime değerse Dağlarında keklik oldum Gözlerin avcı peşimde Aybükem oy...
  4. Özgün - Çığ gibi

Özgün - Çığ gibi

İnan ki sen gideli Bulutlar hep ağlıyor Sensiz son gecemi gökyüzüne fısıldıyor Rüzgar yıldızlara Gitti o dönmez diyor Kalbim son sözünü söylemeden can veriyor Bedenim buz kesiyor Yalnızlığın sessizliği bir çığ gibi çöküyor Kanayan yüreğim bir ümit ile son bir şans diliyor Belki de ömür biter yalnızlığım geçer İçime akan gözyaşlarım yağmur olup biter Belki bi hiç gibi ömür biter yalnızlığım...
  5. çığ

çığ

çığdan korunma yolları nelerdir

Sayfayı Paylaş